موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ‏ ‏دو‏ ‏تومنی‏ ‏همراه‏ ‏اول‏ ‏با‏ ‏وقفه‏ ‏یک‏ ‏هفته
ارسال‏ ‏۱ به‏ ‏۳۰۷۵۷۰
بعد‏ ‏از‏ ‏یک‏ ‏هفته‏ ‏دو‏ ‏بار‏ ‏ارسال‏ ‏۱۰۰۰ به‏ ‏۳۰۷۵۷۰
نیازی‏ ‏ب‏ ‏نصب‏ ‏اپلیکیشن‏ ‏نیست
میشه‏ ‏لغو‏ ‏کرد‏ ‏و‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏یکهفته‏ ‏عضو‏ ‏شد‏ ‏و‏ ‏شارژ‏ ‏گرفت.با‏ ‏سیم‏ ‏بدون‏ ‏شارژ‏ ‏بزنین‏ ‏بهتره
هزینه‏ ‏روزانه‏ ‏۴۵۰ تومن
(17-01-2017، 01:29 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰۵۵ هم‏ ‏انبوه‏ ‏داد
ارسال‏ ‏۳
پس ‏‏از‏ ‏۴۸ ساعت‏ ‏شارژ‏ ‏میده

ینی دیگه پین سوخته نمیده
(17-01-2017، 01:51 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2017، 01:29 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰۵۵ هم‏ ‏انبوه‏ ‏داد
ارسال‏ ‏۳
پس ‏‏از‏ ‏۴۸ ساعت‏ ‏شارژ‏ ‏میده

ینی دیگه پین سوخته نمیده

تا‏ ‏حالا‏ ‏ازش‏ ‏نگرفتم‏ ‏و‏ ‏اطلاع‏ ‏ندارم
تخفیف‏ ‏شارژ‏ ‏انارستان‏ ‏همراه‏ ‏اول
ارسال‏ ‏۲۳۹ به‏ ‏۶۰۲۰
سپس‏ ‏محتوا‏ ‏ارسال‏ ‏میشه‏ ‏و‏ ‏مراحل‏ ‏توضیح‏ ‏داده‏ ‏شده
3055 کسی شارژ گرفته ؟
(17-01-2017، 03:02 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3055 کسی شارژ گرفته ؟

چند وقت پیش من گرفته بودم مثل 8282 میمونه هم پین سالم داره هم سوخته.
جهت اطلاع:
شناسه های 3076 را اگه الان وارد کنین 2 تومن شارژ میشه.
من یه 40 تایی داشتم همش داره دوتومن شارژ میشه.
(17-01-2017، 03:33 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع:

۳۰۷۶ این‏ ‏ماه‏ ‏دوبار‏ ‏شارژ‏ ‏داد‏ ‏یه‏ ‏بار‏ ‏هزاری‏ ‏و‏ ‏بار‏ ‏دیگه‏ ‏دوتومنی.ینی‏ ‏اون‏ ‏هزاری‏ ‏ها‏ ‏هم‏ ‏الان‏ ‏دوتومن‏ ‏شارژ‏ ‏میشن؟؟؟
(17-01-2017، 03:38 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-01-2017، 03:33 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع:

۳۰۷۶ این‏ ‏ماه‏ ‏دوبار‏ ‏شارژ‏ ‏داد‏ ‏یه‏ ‏بار‏ ‏هزاری‏ ‏و‏ ‏بار‏ ‏دیگه‏ ‏دوتومنی.ینی‏ ‏اون‏ ‏هزاری‏ ‏ها‏ ‏هم‏ ‏الان‏ ‏دوتومن‏ ‏شارژ‏ ‏میشن؟؟؟

نمیدونم دقیقا ولی برای من یسریش از اون هزاری ها بود. البته من یه خورده شارژهام را هم دیر تر گرفتم یعنی بیش از 72 ساعت هم گذشت.
شناسه های 3076 کلا 2 تومنی هستن از اول هم 2 تومن شارژ میشد!