موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
همبازی نیازی به فعال کردن که نداره من دو روز پیش با ارسال 1 عصو شدم
(24-01-2017، 09:14 PM)gandilak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
نه نیازی نیست
(24-01-2017، 09:16 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2017، 09:14 PM)gandilak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
نه نیازی نیستبه همبازی خوش آمدید
هدیه ما به شما دوست عزیز، 2000 هزار تومان شارژ همراه اول می باشد.
برای دریافت اپلیکیشن، ابتدا از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن همبازی، "کد فعال سازی" را دریافت نمایید.
اشتراک روزانه پانصد تومان است.
وبسایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دریافت اپلیکیشن: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یک هفته پس از عضویت خود، قادر به دريافت شارژ هدیه همبازی خواهيد بود.
نحوه دریافت شارژ: ارسال کد 1000
همچنین در قرعه کشی iphone 7 شرکت داده خواهید شد.
در صورت تمایل به عدم تمديد، می توانید Off و یا خاموش را ارسال نمایید.
هم بازی کن، هم جایزه بگیر
توی پیامش که نوشته باید
فعال بکنیم
یعنی احتیاجی به فعال سازی نداره
(24-01-2017، 09:35 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی پیامش که نوشته باید
فعال بکنیم
یعنی احتیاجی به فعال سازی نداره

نه نیازی نیست فعال کنید
(24-01-2017، 06:47 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2017، 06:45 PM)Zarzar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی جدید 40525 بدون شارژ هم میده؟؟؟؟

بله‏ ‏بدون‏ ‏شارژم‏ ‏میده

الان هنگه جواب نمیده
برای عضویت چند رو ارسال بکنم
پین میده درسته
(24-01-2017، 09:42 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2017، 06:47 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2017، 06:45 PM)Zarzar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی جدید 40525 بدون شارژ هم میده؟؟؟؟

بله‏ ‏بدون‏ ‏شارژم‏ ‏میده

الان هنگه جواب نمیده
برای عضویت چند رو ارسال بکنم
پین میده درسته

والا‏ ‏من‏ ‏عضو‏ ‏نیستم.دوستان‏ ‏اطلاعات‏ ‏بدین
هرمی40525 مشکلی نداره.وقتی کدتونو 2نفر زدن بعد یکی دو دقیقه
Checkout
رو بفرستین.منتظر پیاماش نباشین.ثبت میشه.من به محض تحویل دادن خطو عوض میکردم........
........
2نفر اول یه پین1000
5نفر بعد یه پین 5000
10نفر بعد 1پین 5000و 1پین 10000تومانی میده
همبازی رو واسه خط  شارژ دار هم بزنید.بعد عضویت لغو کنید.سپسs یک هفته که گذشت عضو بشید..میده من گرفتم
(24-01-2017، 11:03 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همبازی رو واسه خط  شارژ دار هم بزنید.بعد عضویت لغو کنید.سپسs یک هفته که گذشت عضو بشید..میده من گرفتم

(24-01-2017، 11:02 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی40525 مشکلی نداره.وقتی کدتونو 2نفر زدن بعد یکی دو دقیقه
Checkout
رو بفرستین.منتظر پیاماش نباشین.ثبت میشه.من به محض تحویل دادن خطو عوض میکردم........
........
2نفر اول یه پین1000
5نفر بعد یه پین 5000
10نفر بعد 1پین 5000و 1پین 10000تومانی میده

10نفر به بعد باید همه

100نفرکامل بشن تا پین ها رو ارسال بکنه یا نه ؟
سلام دوستان برای اینکه در سامانه 84888 دعوتها موثر بشن خط باید روشن باشه؟