موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2017، 10:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تبریک نمیگید تو سامانه 3080 برنده خودروی سانتافه شدم.شبکه سه زنده قرعه کشی شد

مبارک باشه ایشالله همیشه به شادی و موفقیت
مبارک باشه داداش خوشبحالت

بچه ها منم سانتافه میخوام???
(08-02-2017، 10:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تبریک نمیگید تو سامانه 3080 برنده خودروی سانتافه شدم.شبکه سه زنده قرعه کشی شد

به به از صمیم قلب تبریک میگم مبارکه شانست گرفت دیگه میدونی سانتافه چنده؟ یه جورایی باید شیرینی مارو زیر میزی برسونی شوخی هم نداریم  Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

مبارک باشه به منم شیرینی بده یادت نره Exclamation

مبارک باشه

دوستان که همه شیرینی میخوان ،،واسه منم که دیگه چیزی نزاشتن
همون کیک رو واسه من بزار کنار
مبارک باشه داداش چیزی هم ندادی ایرادی نداره
تبریک
بچها تا داغه بتیغیدش
هه
(08-02-2017، 11:57 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک
بچها تا داغه بتیغیدش
هه

شک نکن.فردا شب باید یه تاپیک بزنه بگه کاربرا اعلام حضور کنن روز جمعه میخوام شیرینی بدم...جمعه هم ‏ب همه اونایی که اعلام حضور کردن ‏شارژحداقل 2000 بده
(09-02-2017، 12:04 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2017، 11:57 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک
بچها تا داغه بتیغیدش
هه

شک نکن.فردا شب باید یه تاپیک بزنه بگه کاربرا اعلام حضور کنن روز جمعه میخوام شیرینی بدم...جمعه هم ‏ب همه  اونایی که اعلام حضور کردن ‏شارژحداقل 2000 بده

مگه فلش ۸ گیگ برنده شده که ۲ تومن شارژ بده بابا سانتافه ۲۵۰ میلیون تومانی برده شیرینیش از ۱۰۰ تومن کمتر باشه اصلا من تاپیک رو به نشانه اعتراض ترک میکنم  Tongue.gif
الان گرفته خوابیده و خواب سانتافه رو میبینه.ما داریم سر شیرینی چونه میزنیم.خخ.من به همون 2000قانعم...گناه داره