موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
50502گفته 100مگ نت بادومحتوا
(16-01-2017، 07:13 PM)dmu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv Katere به 8282
بعد از 5 دقیقه
  KT 104 به 8282
برای من نوشت سیستم قادر به محاسبه مبلغ نمی باشد
دوباره  KT 104 به 8282 ارسال کردم نوشت شما عضو مسابقه خاطره نشده اید
و بار سوم هم زدم هیچ جوابی نداد !

الان که میگن تموم شده ولی روالش اینه اول 1 به 84813 بعد ozv katere بعد 5 دقیقه kt 104 به 8282
(16-01-2017، 07:18 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-01-2017، 07:13 PM)dmu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv Katere به 8282
بعد از 5 دقیقه
  KT 104 به 8282
برای من نوشت سیستم قادر به محاسبه مبلغ نمی باشد
دوباره  KT 104 به 8282 ارسال کردم نوشت شما عضو مسابقه خاطره نشده اید
و بار سوم هم زدم هیچ جوابی نداد !

الان که میگن تموم شده ولی روالش اینه اول 1 به 84813 بعد ozv katere بعد 5 دقیقه kt 104 به 8282

من دو روزه همین روشو میرم همش خطا میده یا عضو نشدی یا تشکر میکنه یا چرت و پرت دیگه تحویل میده کانالا نابود کردن شارژو فقط ضرر مونده
۱۰۰۰ شارژ رایگان همراه اول Angel.gif
ارسال ۵۰۰ به ۴۰۵۳۰۵...بعد ارسال کد دریافتی به ۳۰۷۰۰۰۱
۶۱۲۲۱ ایرانسل شارژ داده متاسفانه دیر متوجه شدیم Undecided.gif
(16-01-2017، 07:31 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه جواب نمیده
(16-01-2017، 07:54 PM)ayoob نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-01-2017، 07:31 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه جواب نمیده

الان هنگ کرده بعد نیم ساعت جواب میده
اولاش که فعال شده بود راحت داشت جواب میداد Wink.gif
مثل اینکه به خطهای بدون شارژ کد دریافت شارژ نمیده و پین هزاری میده 4 نفر هم کد دعوتی که میده بزنن هزار دیگه میده
8013 هم انبوه 1000تومنی داد که اونم تموم شده بود.
......................
737112 ایرانسل انبوه شارژ 5 تومنی با دعوت 15 نفر داده.
....................
همراه اول 405305 هم هزینش 400 تومنه.
من با سیم کارت با شارژ فرستادم ۴۰۰ کم کرد و این پیام واسم اومد ولی شارژی نداده ؟
مشترک گرامی به سرویس اپتوید خوش آمدید.
دوست عزیر شماره شما تا لحظاتی دیگر ۱۰۰۰ تومان شارژ می‌شود.
برای دریافت ۱۰۰۰۰ تومان شارژ بیشتر کد دعوتت رو برای دوستات بفرست تا با عضویت آنها، هم تو شارژ بیشتر بگیری و هم دوستات هدیه ۱۰۰۰ تومنی از ما بگیرند.
اگر شارژ بیشتر نمیخوای میتونی برای غیر فعالسازی کلمه خاموش یا off رو بفرستی.
روزانه ۴۰۰ تومان