موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2017، 07:23 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا متاسفم
وقتی 61222 رو اعلام کردم هیچ کجا خبر نداشتن حتی پنج دقیقه فعال بود ولی متاسفانه چندنفری منتظرن اعلام بشه اینجا و بعد سریع کپی کنن کانالشون
دوست عزیز زشته نکن اینکار رو
این محدودا حق بچه های اینجاس

آقا جواد این شارژارو پخش هم نکنن سریع تموم میشه
این دو سامانه امروز فقط به ۱۰۰۰ نفر اول شارژ دادن Wink.gif
(04-02-2017، 07:33 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2017، 07:23 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا متاسفم
وقتی 61222 رو اعلام کردم هیچ کجا خبر نداشتن حتی پنج دقیقه فعال بود ولی متاسفانه چندنفری منتظرن اعلام بشه اینجا و بعد سریع کپی کنن کانالشون

پخش نکنن بهتره دوست عزیز
(04-02-2017، 07:36 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2017، 07:33 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا متاسفم

پخش نکنن بهتره دوست عزیز

ولی متاسفانه پخش میکنن Sad.gif
کاریش هم نمیشه کرد
اقایکی نیس جواب ماروبده ببینم این سامانه۳۰۷۰۵۸فعاله یانه؟؟
(04-02-2017، 07:38 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2017، 07:33 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا متاسفم

بله عزیز به هزار نفر میده ولی اگه پخشش نکنن همه ی بچه های اینجا میتونن برای همه خط هاشون بگیرن
درست مثل قبلنا که هر محدودی بیست دقیقه فعال بود و همه میگرفتن

اون موقع یادش بخیر همون پنج تومنی هشتصد نفره هم حداقل پنج دقه فعال بود
کپی کارا اون موقع تو فیس بوک و واتس اپ بودن
الان دیگه زدن تو تلگرام طرف خودشم فک نکنم بتونه بگیره اونوقت تو کانال میذاره کمبود مطلب نداشته باشه
(04-02-2017، 07:39 PM)سلطان قلب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-02-2017، 07:39 PM)سلطان قلب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادش تست کن همش که نباید دوستان پاسخ بدن منکه با تموم خطام گرفتم وگرنه تست میکردم
6020 امرور بزنی 20 بهمن میده فقط باشارره صفر میصرفه
(04-02-2017، 07:45 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6020 امرور بزنی 20 بهمن میده فقط باشارره صفر میصرفه

اره دیگه بدون شارژ بزنید

شاردهیش فعال نیست .من با یه خط زدم حق اشتراک را هم که دادم اس شارژ 2 تومنی به جای 5تومنی اومد(بدون شارژ نمیاد چیزی). این هرمی جدید هم روش فعال شده بود.فکر کنم هدیه ی 5 تومنیش تموم شد دیگه.
 البته شاید بعدا دوباره فعال بشه.
(04-02-2017، 04:26 PM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی جدید همراه اول نفر اول هزارتومان
و به ازای نفر دوم به بعد هر نفر دو هزارتومن
درصورتی که دعوت موثر باشد
ارسال کد12674192به405395

بدون شارژم میشه شرکت کرد