موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بعضی از دعوتا موثر نشدن علتش چیه؟  Undecided.gif
(15-01-2017، 01:52 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محض اطلاع همه : سایت شارژ همبازی مشکلش درست شده الان پین شارژ 1000 تومنی همراه اولو به هر شماره ای خواستین میفرسته ( شارژای 307570 همبازی همراه اول )

کد:
[size=x-large]http://gift.tgbsco.com[/size]

بازم اخطار میده.....این لینکا محدودیت زمانی ندارن؟واسه من از 1هفته قبله
از منم دوتا موثر نشدن احتمالا خطوطی که شارژ نداشتن موثر نشده
هرمی جدید ایزانسل چی روباید بفرستیم شارزو بده
1000 رو به
307111999
ميشه الان بفرستيم واسه مرحله دوم300بعد 900موثربشه يانميشه
(15-01-2017، 08:43 AM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از منم دوتا موثر نشدن احتمالا خطوطی که شارژ نداشتن موثر نشده

برای من هزینه اشتراک دوم رو برده اما میگه شارژی برنده نشدید
(15-01-2017، 08:05 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-01-2017، 01:52 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محض اطلاع همه : سایت شارژ همبازی مشکلش درست شده الان پین شارژ 1000 تومنی همراه اولو به هر شماره ای خواستین میفرسته ( شارژای 307570 همبازی همراه اول )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم اخطار میده.....این لینکا محدودیت زمانی ندارن؟واسه من از 1هفته قبله

نه محدودیت زمانی ندارن . این سایت دریافت شارژای همبازی حدود نیم ساعتی درست میشه بعدش بازم خطا میده.
سایشو دائم چک کنید هر وقت درست شد زود بزنید به هر شماره همراه اولی که خواستین پین شارژ 1000 تومنی میفرسته
(15-01-2017، 12:03 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-01-2017، 08:43 AM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای من هزینه اشتراک دوم رو برده اما میگه شارژی برنده نشدید

اول 300 و بعد 1000 بفرست به 307111999
کسانی که سه روز پیش ثبت کردن الان میتونن با ارسال 24 به 3076 شناسه هزار تومنی همراه اول خودتون رو دریافت کنید.