موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2017، 10:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تبریک نمیگید تو سامانه 3080 برنده خودروی سانتافه شدم.شبکه سه زنده قرعه کشی شد
خوشبحالتون.... مبارک آقا.......
جهت اطلاع همراه اول.
سامانه307351 به اتمام رسید.
متاسفانه شارژهایی طلب دارید هم نمیده
واااااااااااااااااااای سانتافه
اقا چطوری؟
از کدوم سامانه؟
(09-02-2017، 02:01 AM)Zarzar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2017، 10:16 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تبریک نمیگید تو سامانه 3080 برنده خودروی سانتافه شدم.شبکه سه زنده قرعه کشی شد

داداش مبارک باشه
خدا شانس بده
(09-02-2017، 02:01 AM)Zarzar73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الکی؟!!! Undecided.gif
بووووووووووووووم
اقا خدایی دیگه میای اینجا برا شارژ؟
هروقت اومدی بگو شماره کارت بدم
نوش جونت همیشه شاد باشی
من نوکر همتون هم هستم یه چند روز صبر کنید یه جایزه در خور شخصیت خودتون میدم.ممنونم از همتون
(09-02-2017، 12:29 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نوکر همتون هم هستم یه چند روز صبر کنید یه جایزه در خور شخصیت خودتون میدم.ممنونم از همتون

Biggrin.gif مبارکه انجمن را از یاد مبری پول دار !!

میتونین تاپیک جدا بزنین