موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان اونایی که میدونید چه ساعتی فعال میشن لطف چند دقیقه قبلا بشید عضو بشیم.
مث آقا جواد که 80501 رو نیم ساعت قبلش گفتن. با تشکر
(05-02-2017، 07:05 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تموم  شده Sad.gif

تا فعال شد گذاشتم اما این شارژا کمتر از 2 دقیقه تموم میشن Sad.gif

(05-02-2017، 07:06 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پین های ۷۳۷۲۹۱ سالم هستن؟؟؟ Wink.gif

بله سالمن
متاسفانه مثل اینکه ۸۰۱۰۲ و ۸۰۱۰ هم شارژ دادن ولی دیر متوجه شدیم Undecided.gif
ای بابا
برا من 8282 از هر مسابقه ای شارژ اومد به جز همینی که شرکت کردم
وژدانن این چه وضعیه همه جا کپی میشن شارژا من از وقتی که 780 شارژ نداد دیگه نتونستم‌شارژ بگیرم  Undecided.gif
هرچی میکشیم از کانالهای تلگرامه Dodgy.gif دوست عزیز مدیر کانال کپی نکن Undecided.gif
همون هرمی بزار کانالت محدود نزار Exclamation
ینی چیزی فعال نمیشه؟
مگه فایده داره آقایی که کپی می‌کنی حق افراد انجمن رو‌می خوری کپی نکن هر چند می دونم فایده نداره
(05-02-2017، 02:23 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 02:20 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی 307230 بدون شارژ هم ثبت میشه؟
تو پیام اولش گفته 6 نفر را دعوت کنی 5 تومن میگیری و از بقیش چیزی نگفته. کسی بیش از 6 تا دعوت داشته و شارژ دهیش را گرفته باشه؟

عزیز فعلا شارژدهیش مشکل داره،،،،شرکت نکنید،،،،میگن ۴۰۰ هزینه داره،،،،باز مشخص نیست

(05-02-2017، 07:28 PM)ahsan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:25 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2017، 07:23 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه مثل اینکه ۸۰۱۰۲ و ۸۰۱۰ هم شارژ دادن ولی دیر متوجه شدیم Undecided.gif

هیچ کدوم ندادن
الکی میزارن

اینا شارژ ندادن کی گفته شارژ داده

من خودم آخراش متوجه شدم ۵ تایی گرفتم...تا خواستم بزارم سایت دوتاش تموم شدن Tongue