موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
زیر یک دقیقه تمووم شد Undecided.gif
هر کسی محدود شرکت کرده
جشن براش فعال شده
لغوش کنید L jashn به 8282
انبوه‏ ‏۶۱۲۲۲ الان‏ ‏واسم‏ ‏اومد...حیف‏!
8429 ایرانسل که دیروز گفت ۲۴ ساعت بعد میده هنوز فعال نشده؟
IQ 100 به ۸۲۸۲ کسی امتحان کرده؟
انگار یکی از محدودای آپسان هم فعال شده بود هر دوتاشو از دست دادم  Undecided.gif
(25-01-2017، 07:47 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محصول‏ ‏درخواستی‏ ‏درد‏ ‏دسترس‏ ‏نی
(25-01-2017، 07:49 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2017، 07:47 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید مثل rng باشه امروز فعال نشه لغوش کنیم بعدا میده؟
(25-01-2017، 07:53 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2017، 07:49 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید مثل rng باشه امروز فعال نشه لغوش کنیم بعدا میده؟

البته‏ ‏تو‏ ‏انبوه‏ ‏وقتی‏ ‏عضو‏ ‏میشدیم‏ ‏نوشته‏ ‏بود‏ ‏واسه‏ ‏۲۰۰۰ نفر‏ ‏اوبل ‏ارسال‏ ‏میشه‏ ‏ولی‏ ‏دوستانیکه‏ ‏باتجربه‏ ‏ترن‏ ‏و‏ ‏اگاهتر‏ ‏گفتن‏ ‏که‏ ‏iq 100 رو‏ ‏باید‏ ‏فرستاد.حالا‏ ‏باز‏ ‏تست‏ ‏میکنم‏ ‏خبری‏ ‏شد‏ ‏اطلاع‏ ‏میدم
این هرمی 307111999 ایرانسل دعوت ها دیر ثبت می کنه؟
من حق اشتراک روز دوم هم دادم ولی ثبت نکرد.
(25-01-2017، 03:25 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برنامه نظربازار چجوری شارژ میده؟

من نصب کردم به ازای هر دعوت 200 امتیاز میده و با پر کردن پرسشنامه ها هم 100 امتیاز یده وقتی امتیاز به 10000 رسید شارژ 5 تومن میده
البته اینم بگم من یه نفرو دعوت کردم امتیاز نداد گفت باید فرد دعوت شده حداقل چندین پرسشنامه پرکنه تا امتیاز بعتون تعلق بگیره منم نرم افزارو دیلیت کردم چون عمرا بتونم 10000 امتیاز به دست بیارم بن سا شرفش نسبت به این بیشتره  Dodgy.gif