موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-01-2017، 07:55 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-01-2017، 07:50 PM)lollipop نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
724 هدیش حتمیه؟؟؟ یا شانسی؟

داش‏ ‏حتمیه.دوتا‏ ‏گرفتم

من زدم نداد
شماره کارت چی زدید
من زدم از کارتم کم شد اخه این چطور هدیه ای هست؟
سلام این سامانه 7463 شارژ میده؟
گردونه شانس شماره**********
را برنده شارژ رایگان اعلام کرده
ارسال1وعضویت در بازی توانا
فقط امروز
دریافت شارژ:24ساعت بعد
100تومن
(21-01-2017، 07:57 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره کارت چی زدید
من زدم از کارتم کم شد اخه این چطور هدیه ای هست؟

خب‏ ‏دیگه‏ ‏شماره‏ ‏کارت‏ ‏ک‏ ‏میدین‏ ‏از‏ ‏حسابتون‏ ‏کم‏ ‏میشه‏ ‏دیگه‏!‏من‏ ‏که‏ ‏هزاری‏ ‏زدم‏ ‏و‏ ‏‏ ‏هزاری‏ ‏گرفتم

(21-01-2017، 07:58 PM)angel نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این سامانه شارژ میده؟
گردونه شانس شماره**********
را برنده شارژ رایگان اعلام کرده
ارسال1وعضویت در بازی توانا
فقط امروز
دریافت شارژ:24ساعت بعد
100تومن

از‏ ‏چه‏ ‏شماره‏ ‏ای؟؟؟
۷۴۶۳ ایرانسل
سرویس‏ ‏توانا
نوشته‏ ‏شارژ‏ ‏تا‏ ‏۲۴ ساعا‏ ‏اینده‏ ‏ارسال‏ ‏میشه
هر‏ ‏پیام‏ ‏۱۰۰ تومن
اینطور‏ ‏که‏ ‏ ‏نوشته‏ ‏۴ پیام‏ ‏واستون‏ ‏ارسال‏ ‏میشه
سلام بچه ها خسته نباشید بچه ها کسانی که قبلا از سامانه ی302504 استفاده کردن دوباره هم میتونن استفاده کنن؟؟
اره میشه ولی کد شما رو باید خطوطی بزنن که قبلا عضو نشدن یا خط جدید باشه با خط های قبلا عضو شدی و کد ارسال کردن دعوت حساب نمیشه.
دوستان ۷۲۴ الآنم میده؟؟؟
(21-01-2017، 11:32 PM)"TAGHDIR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۷۲۴ الآنم میده؟؟؟

دیگه‏ ‏تست‏ ‏نکردم‏ ‏ولی‏ ‏فک‏ ‏کنم‏ ‏میده
(21-01-2017، 11:32 PM)TAGHDIR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۷۲۴ الآنم میده؟؟؟

بله فقط به جديدا ميده بايد سيم ثبت نشده باشه قبلا در سامانه اونها