موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
۵۰۵۰۱ ایرانسل انبوه ۱۰۰ مگ نت داده.پس از دریافت دومحتوا...تست نشده
اشتباها يك شناسه را دو بار به ٣٠٧٥٥٠ اس أم كردم ١٠٠ تومان كم كرد ??در إرسال هر اس أم اس به سر شماره ٣٠٧٦ و ٣٠٧٥٥٠ دقت كنين
(10-01-2017، 04:04 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2017، 01:11 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2017، 09:37 AM)abasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ج نمیده از دیروز تا به حال 1 را فرستام ج نداده

سامانه اش مشکلی نداره.دو دقیقه نشده ‏جواب پیاماش میاد.یه بار خاموش رو بفرست لغو کن.بعد چندبار 1رو بفرس میاد.

چرا از من ۳ تومن کم کرده
سامانه ٣٠٧٦ چند بار خودكار فعال ميشد ولي من غير فعال ميكردم اگر فعال بمونه شارژ كم ميكنه شايد براي شما هم چند بار فعال شده و متوجه نشدين
اگه دوستان دقت کنید در ارسال مراحل عضویت و دریافت شارژ ((1 بار بفرستین)) خود به خود فعال نمیشه.....برای من چندین خطوط اصلا کم نکرده شارژ
80501 پیام شارژ برای 1000 نفر اول داده تست شد نوشته از 24 و 25 دیماه  اقدام کنید
   50502 پیام 100 مگابایت نت  داده     تست نشده
دوستان 50501 و 50502 به سیمکارتهای جدید بازم شارژ 2000 میده یا 100 مگ نت؟؟؟؟؟
و اینکه تا کی سامانش فعال هست؟؟؟؟؟
Ozv pazel
بعد ۵ دقیقه pz 138 
به ۸۲۸۲
شارژ هزاری ایرانسل

لغو با l pazel

نمیدونم فقط اینه یا همشون میدن
تموم شد  Lightbulb.gif
دوستان برا سامانه 30756
یک نفر کم دارم کسی هست؟؟یه شارژ بهش میدم چ همراه بخواد چ ایرانسل
(11-01-2017، 07:14 PM)nima136 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برا سامانه 30756
یک نفر کم دارم کسی هست؟؟یه شارژ بهش میدم چ همراه بخواد چ ایرانسل

داداش عجله نداری بفرست شب واست میزنم شارژم نمیخوام خصوصی بفرست کدتو