موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-01-2017، 01:22 AM)esaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کي گرفتتت نداد

من گرفتم Angel.gif
اون موقعی که گذاشتم خیلی راحت داشت میداد،،،،،مقصر من نیستم که،،،،،زود باید بزنید،،،،،

شما برنده کارت شارژ به شماره زیر شده اید:495293****595169
با بازیکن های محبوبت در لیگ یه تیم بساز و برو تا قهرمان بشی و کلی جایزه بگیری

محتوای تصویریتو از لینک زیر دریافت کن:
https://goo.gl/QXYigz

1 دستگاه خودرو لوکس سوپر اسپورت LOTUS
1 دستگاه آپارتمان نوساز در تهران
6 دستگاه خودرو پژو 206 
240عدد مودم اینترنت پر سرعت
24 عدد گوشی iPhone7 
ده ها هزار شارژ و بسته اینترنتی

برای شروع و انتخاب تیمت 44 رو به 8010 ارسال کن
*سرویس مبنا کاپ*

مبنا:22573640
هزینه پیامک های دریافتی صدوبیست تومن
دوست نداشتی و خواستی بری کافیهLرو بفرستی
اطلاعات بیشتر هم در irancell.ir

*این پیام رایگان می باشد*
اون زمان که کانال تلگرام نبود هر روز سه تا شارژ نا محدود بود الان یه محدود میزارن یه دقیقه ای تموم میشه Sad.gif
(08-01-2017، 01:25 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان كد شارژسامانه  ٣٠٧٦ داراي حروف هستن ميدونين چطور استفاده ميشن؟

بفرست به 307550
(08-01-2017، 01:31 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2017، 01:25 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان كد شارژسامانه  ٣٠٧٦ داراي حروف هستن ميدونين چطور استفاده ميشن؟

بفرست به 307550

ممنون إز شما
پین های 30756 رو میشه نگه داشت و سالم هستن؟
(08-01-2017، 01:38 AM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پین های 30756 رو میشه نگه داشت و سالم هستن؟

بله میشه نگه داشت. همشون  سالم هستن Wink.gif
سلام
دوستان من یک شارژ از سرویس 3055 ایرانسل گرفتم ولی بعد از وارد کردن پیام "voucher status unavailable" میده
کسی میدونه مشکلش چیه؟ چون معمولاً اگه پین شارژ اشتباه باشه چیز دیگه ای میگه
(08-01-2017، 02:06 AM)jaeger نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان من یک شارژ از سرویس 3055 ایرانسل گرفتم ولی بعد از وارد کردن پیام "voucher status unavailable" میده
کسی میدونه مشکلش چیه؟ چون معمولاً اگه پین شارژ اشتباه باشه چیز دیگه ای میگه

داداش سوخته اس.واسه منم چندتا همینطوری بود.سوخته...
دوستان لطفا ب .737477زنگ بزنيددد چون دروغ ميگن دارن شناسه ها ميسوزنان ميگن اصلا خراب نيست