موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-01-2017، 07:53 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 به 30790 سپس دانلود اپلیکشین شارژ بازی

میگن سوال میده.جواباش پیدا میشه؟
تو گوگل بزن پیدا میشن
٣٠٧٠٥٨ شارژ دهي اش فعال شده ميتونيد طلب داريد بگيريد
(31-01-2017، 07:53 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 به 30790 سپس دانلود اپلیکشین شارژ بازی?شارژ نامحدود و رایگان ایرانسل (12 بهمن ماه)?

1⃣ ابتدا ارسال 1  به  30790
2⃣ سپس دانلود اپلیکیشن «شارژبازی»
3⃣ سپس باید ثبت نام کنید
4⃣ حالا باید در زمانی که به شما میده به سوال پاسخ صحیح بدید تا شارژ بصورت مستقیم براتون ارسال بشه

لینک اپلیکیشن?   
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

◀️هر 45ثانیه یکبار میتونید شانستون رو امتحان کنید.

⌚️مهلت شرکت تا ساعت 9 شب⌚️

❌لغو: ارسال L به 30790❌

شارژ ۵۰۰ چیه که اونم قرعه کشی میکنه این همه کاربر هست به ما نمیرسه که
این مسابقه ۳۰۷۰۵۸ چرا فقط کدی ک باهاش شارژ میگیرن رو میفرسته اما پین نمیده
(31-01-2017، 08:35 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ٠٩٩٠ پين ميده
(31-01-2017، 08:45 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 08:35 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ٠٩٩٠ پين ميده

من ۹۹۰ دارم یدونه پین داد اما واس پین های بعدی ک خواستم بگیرم هرچی کلمه شارژ رو میفرستم همش کد انگلیسی میده
307058 هنوز فعاله؟
(31-01-2017، 08:50 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 08:45 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ٠٩٩٠ پين ميده

من ۹۹۰ دارم یدونه پین داد اما واس پین های بعدی ک خواستم بگیرم هرچی کلمه شارژ رو میفرستم همش کد انگلیسی میده
كدهاي انگليسي را به ٣٠٧٠٥٨
 را بفرستين پين ميده
(31-01-2017، 08:50 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ٠٩٩٠ پين ميده

اون کد رو بفرست به 307058   پین برات ارسال میشه

دوباره کلمه شارز رو بفرست یه کد انگلیسی دیگه میده بفرست به 307058

اینکارو تا 4 بار انجام بده تا 5تا پین بهت بده