موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
۱ گیگابایت برای دانلود پیامهای صوتی به شما تعلق گرفته است. برای دریافت بسته اینترنت و پیام‌های صوتی آوانو، ۲۰۰ را ارسال کنید.
هر پیام دویست و پنجاه تومان

302441
همراه اول تست نشده
(20-01-2017، 03:31 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱ گیگابایت برای دانلود پیامهای صوتی به شما تعلق گرفته است. برای دریافت بسته اینترنت و پیام‌های صوتی آوانو، ۲۰۰ را ارسال کنید.

302441
همراه اول تست نشده

سلام دوستان من از انارستان کد گرفتم بعدش ارسال میکنم میگه شما شارژ رایگان خو د را دریافت کرده اید، شناسه شارژ شما در پایین نوشته، درحالی که من شارژ را دریافت نکردم، کسی میدونه باید این شناسه ها را به کدوم شماره بفرستیم.
الان چه هرمیایی از همراه اول هنوز فعاله؟
(20-01-2017، 04:43 PM)Alimirzaei00000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۰۷۵۰۰۲-۳۰۷۲۰۲-۳۰۷۰۴۰-۳۰۷۱۱۱۹۹۹اینا‏ ‏فعالن
738902 برای کسی موثر شده؟
(20-01-2017، 05:43 PM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
738902 برای کسی موثر شده؟

خیر.واس‏ ‏منم‏ ‏موثر‏ ‏نشده
(20-01-2017، 04:57 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2017، 04:43 PM)Alimirzaei00000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه عضو یشیم کدمونو بگیریم بعد لغوش کنیم کدمونو بزنن برامون ثبت میشه و حق اشتراکشم بده.ممنون میشم راهنمایی کنید
(20-01-2017، 06:10 PM)Alimirzaei00000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2017، 04:57 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه عضو یشیم کدمونو بگیریم بعد لغوش کنیم کدمونو بزنن برامون ثبت میشه و حق اشتراکشم بده.ممنون میشم راهنمایی کنید

فک‏ ‏نکنم‏ ‏بده.باید‏ ‏عضو‏ ‏باشین
خجالت داره واقعا اینقد اینا از هر موقعیتی سواستفاده میکنن فقط به خاطر پول  Dodgy.gif

اخبار لحظه ای حادثه "ریزش ساختمان پلاسکو"
دریافت و عضویت با ارسال ۱
سرویس عصر ایران
۳۵ تومن
(20-01-2017، 03:57 PM)hamed1998 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-01-2017، 03:31 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

302441
همراه اول تست نشده

سلام دوستان من از انارستان کد گرفتم بعدش ارسال میکنم میگه شما شارژ رایگان خو د را دریافت کرده اید، شناسه شارژ شما در پایین نوشته، درحالی که من شارژ را دریافت نکردم، کسی میدونه باید این شناسه ها را به کدوم شماره بفرستیم.

مطمئن باشید قبلا ازش یه بار گرفتین.بمن هم چند خطم شارژ قبلو داد...اون شارژ نمیشه..شناسهیه پین 15رقمی هست.با
*140*#رمز#
هم شارژ میشه.لازم ب ارسال نیست که!