موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
rng 100 به 8282 واسه اونایی که 48 ساعت پیش شرکت کردن بزنید شارژ میده به بعضی از خط ها نمیده میگه محصول درخواستی در دسترس نیست
ک اروپا
20012
بعد 1 ساعت جوابش میاد
(16-01-2017، 12:47 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ‏ ‏هزاری‏ ‏ایرانسل‏ ‏۷۳۸۸۴۳
تست‏ ‏شد
فقط‏ ‏جواب‏ ‏عضویت‏ ‏اومد

سرویس هزار تیکه اس...کد دریافت شارژ نداره
(16-01-2017، 01:13 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
rng 100 به 8282 واسه اونایی که 48 ساعت پیش شرکت کردن بزنید شارژ میده به بعضی از خط ها نمیده میگه محصول درخواستی در دسترس نیست

به من نداد.اگه بگه محصول در دسترس نیس دیگه نمیده؟؟؟؟
(16-01-2017، 01:38 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-01-2017، 01:13 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من نداد.اگه بگه محصول در دسترس نیس دیگه نمیده؟؟؟؟

نمیدونم والا
فقط 29 دی شارژ 500 تومانی با ارسال sc 142
هرمی‏ ‏همراه‏ ‏۳۰۷۰۴۰ باید‏ ‏چند‏ ‏ساعت‏ ‏از‏ ‏عضویت‏ ‏بگذره‏ ‏یا‏ ‏میشه‏ ‏با‏ ‏ارسال‏ ‏۹۰۰ حق‏ ‏لشتراک‏ ‏رو‏ ‏زودتر‏ ‏پرداخت‏ ‏کرد؟
(16-01-2017، 02:12 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی‏ ‏همراه‏ ‏۳۰۷۰۴۰ باید‏ ‏چند‏ ‏ساعت‏ ‏از‏ ‏عضویت‏ ‏بگذره‏ ‏یا‏ ‏میشه‏ ‏با‏ ‏ارسال‏ ‏۹۰۰ حق‏ ‏لشتراک‏ ‏رو‏ ‏زودتر‏ ‏پرداخت‏ ‏کرد؟

سلام، ساعت مشخصی نداره، از من بعد از 6 ساعت دعوتا موثر شد، مث بقیه هرمیا هم نیست که با فرستادن 900 زود ثبت کنه باید منتظر بمونید

برای 1000 تومن هدیش هم  24 ساعت بعد از زدن کدتون میتونید شارژو دریافت کنید
اپسان امروز شارژی هست؟
سلام و عرض ادب دوستان
شارژ ایرانسل هرمی هست لطفا بگین
کد بدین بزنم مرسی heart