موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سامانه adost تموم شد  Lightbulb.gif
(12-01-2017، 07:03 PM)majid20100 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رمز دریافتی را بصورت *141*ramz# وارد کنید تا شارژ بشه به جای بسته اینترنت

واسه من شارژ نشد شاید سوخته بوده
(12-01-2017، 07:11 PM)royajooon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2017، 07:03 PM)majid20100 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رمز دریافتی را بصورت *141*ramz# وارد کنید تا شارژ بشه به جای بسته اینترنت

واسه من شارژ نشد شاید سوخته بوده

من زدم شارژ 1000 تومنی بود
3078
همراه اول
تست نشده
(12-01-2017، 08:44 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3078
همراه اول
تست نشده

مشترک گرامی
طرح حجره شما از تاریخ 1395/10/23 فعال شد. با فعالسازی حجره خود در سامانه تاچ مارت و ثبت اولین آگهی تایید شده تا 48 ساعت آینده کد شارژ ویژه خط خود را دریافت کنید.
 شما با ۱۰۰۰ امتیاز ویژه در قرعه کشی ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد شرکت داده خواهید شد. آدرس سایت:
کد:
https://www.touchmart.ir/

همچنین برای دانلود اپلیکیشن می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:
کد:
http://dl.touchmart.ir/touchmart.apk

در صورتی که قبلاً رمز عبور خود را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید از طریق نام کاربری و کد فعالسازی زیر وارد سامانه شوید و به صورت نامحدود در حجره خود آگهی ثبت نمایید:
نام کاربری:
0910*******
کد طلایی فعالسازی:
181224
کد همراهی ویژه خط شما: 0********
جهت لغو عضویت off یا خاموش را به 307171 ارسال نمایید.

هزینه روزانه چهارصد تومان.
(12-01-2017، 08:44 PM)eoeoeoeo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3078
همراه اول
تست نشده

نوشتهبا فعالسازی حجره خود در سامانه تاچ مارت و ثبت اولین اگهی تاییدهدشده تا 48ساعت اینده کد شارژ ویژه خط خود را دریافت کنید!!!
۳۰۷۸ رو من ثبت کردم،،،،نداد شارژ رو،،،،،،بعد ۴۸ ساعت نداد
3078 من دو هفته پیش آگهی ثبت کردم و تایید شد آگهیم
بعد از ۱۲ ساعت خودش شارژ را فرستاد.
البته باید خط شارژدار باشه که نمیصرفه.
(12-01-2017، 11:49 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3078 من دو هفته پیش آگهی ثبت کردم و تایید شد آگهیم
بعد از ۱۲ ساعت خودش شارژ را فرستاد.
البته باید خط شارژدار باشه که نمیصرفه.

شارژ چندی داد؟،،،،،برای من بدون شارژ بود،،،،و نداد
شارژ 5000هزار تومانی همراه اول برای کسانی که دوئول نگرفتن از امشب هر کدی رو به 3075003بفرستید و نصب اپیکشین وفعالسازی میده(یک ساعت پیش از پشتیبانی پرسیدم هر ۲۴ ساعت هزار و راست یا دروغ نمیدونم بعضی از خطوط رو ۱۰هزاری بوده)

در ضمن دوستانی که شارژ همراه اول دارن واسه تعویض پیام خصوصی بدن تعویض میکنم بهتون ایرانسل یا رایتل میدم