موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-01-2017، 07:57 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2017، 04:10 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اینجا دانلود کنید،،،،http://finaltv.ir/
بعد ثبت نام کنید و بعد چهار ساعت تقریبا میفرسته،،،،،فعال هست هنوز،،،،من خودم گرفتم امروز،،،،

سلام ببخشید این همراه اول یا ایرانسل؟؟؟
الان میده؟
سلام
همراه اول
بله بعد از سه الی چهار ساعت پین رو میفرسته
فقط حواستون باشه با خط شارژدار هزینه چهارصدتومنه
(01-01-2017، 08:00 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2017، 07:57 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2017، 04:10 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد ثبت نام کنید و بعد چهار ساعت تقریبا میفرسته،،،،،فعال هست هنوز،،،،من خودم گرفتم امروز،،،،

الان میده؟
سلام
همراه اول
ببخشید بدون شارژم میشه زد
دوستان چطور میشه رمز انتقال اعتبار همراه اول رو تغییر داد؟؟؟
از طریق ۴۴۴ نمیشه، میگه اشتباه!!!
(01-01-2017، 08:15 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-01-2017، 08:00 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان میده؟
سلام
همراه اول
ببخشید بدون شارژم میشه زد

نه
حتما ۴۰۰ میخواد تا شارژو بفرسته Wink.gif
یه سوال راجب هرمی 737455 و 737459 داشتم تو این دوهفته کسی از این دوسامانه شارز گرفته یعنی امشب شرکت کنم فردا با خاموش بودن 5تا خطم دعوتام موتر میشه یا اصلا راحت جواب میده؟
دوستان شارژ سامانه 737112 امروز ارسال شد !
ضمنا ER 11 به 8282 هم فرستادم گفت جزو 20 هزار نفری قرار گرفتم که تو سامانه شرکت کردن. البته فکر کنم قرعه کشی باشه
(01-01-2017، 08:19 PM)"TAGHDIR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چطور میشه رمز انتقال اعتبار همراه اول رو تغییر داد؟؟؟
از طریق ۴۴۴ نمیشه، میگه اشتباه!!!

اگه عدد اول رمزت صفر هست وقتی با 444 تماس میگیری بدون صفر واردکن مشکلت حل نشد باید با مدارک شناسایی به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنی تا به رمز دلخواه شما تغییرش بدن
برای دریافت رمز انتقال پیامک بدون متن به 8910 هزینش 11 تومن
وقتی هم رمزت تغییر دادی پیامک به 8910 بازم همون رمز اولی رو بهت میده نه رمز تغییر داده شده.
سلام
من خیلی تو باغ نیستم چجوریه اینا?
برا الان سامانه شارژی هس برا ایرانسل؟
(01-01-2017، 09:23 PM)Mamadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من خیلی تو باغ نیستم چجوریه اینا?
برا الان سامانه شارژی هس برا ایرانسل؟

شارژ دو تومنی
اگه از 4 آذر به بعد نگرفتید
Ozv mico به 8282
سپس 48ساعت بعد از دریافت دو محتوا که جمعا میشه 240 تومن
ارسال
mc 666 به 8282 که 120 باز هزینشه
و همینطور هرمی های با دریافت روز بعد محتوا
50501
50502
737455
737459
یه سوال راجب هرمی 737455 و 737459 داشتم تو این دوهفته کسی از این دوسامانه شارز گرفته یعنی امشب شرکت کنم فردا با خاموش بودن 5تا خطم دعوتام موتر میشه یا اصلا راحت جواب میده؟