موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هرمی جدید همراه اول هر نفر 2000تومان

ارسال کد c1905210 به 302236

بدون شارژم میتونید شرکت کنید

شارژ بصورت پین هست
سلام بچه این تو بعضی سامانه ها حرف از محتوی تصویری میزنه بجای شارژ یکی میتونه توضیح بده چیه؟پس شارژش کجارفت
هرمی جدید دچار مشکل شد نمیده پین دوستان صبر کنید.
(29-01-2017، 07:29 PM)levin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه این تو بعضی سامانه ها حرف از محتوی تصویری میزنه بجای شارژ یکی میتونه توضیح بده چیه؟پس شارژش کجارفت
شارژ نداره
دوستان تو هرمی 83215 میشه هم شارژ گرفت هم نتش رو؟
برای نتش چقد کم میکنه و چند روزس؟
(29-01-2017، 07:44 PM)hitler1945 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تو هرمی 83215 میشه هم شارژ گرفت هم نتش رو؟
برای نتش چقد کم میکنه و چند روزس؟

1- اگر با 1 عضو شده باشی بله میشه هم نت گرفت هم شارژ. اگر با کد هرمی عضو بشی نت نمیده.
2 - سه محتوا روزی 120 و دریافت نت هم 120 تومان.نگرفتم نمیدونم چند روزه هست از پشتیبانیش بپرس.
محدودا بعضیاشون جوابش نیومده.بنظرتون لغو کنم !؟
(29-01-2017، 08:15 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محدودا بعضیاشون جوابش نیومده.بنظرتون لغو کنم !؟

من هر سه تاشو همون وقتی که اومد  با دوتا سیم زدم
هیچ کدوم نداد
نمیدونم امروز چرا اینجوری شده بود
پس نمیده....بهتره بلغوم
(29-01-2017، 08:21 PM)yas69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-01-2017، 08:20 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس نمیده....بهتره بلغوم

فکر کنم بسته رایگانارو گرفتیم ایرانسل لج کرده باهامون

من که شب متوجه شدم....نوش جوون هر کی که گرفت