موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
٣٠٧٠٥٨ خرابه خطا در إرسال ميده
(31-01-2017، 12:06 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چند ساعت قبل عضو شدم و دوتا شناسه گرفته بودم و چنددقیقه پیشم سه شناسه دیگه گرفتم بعد 5 تا پینش گرفتم.اگر کدی که پیامک میکنید یه فاصله هم بعد از حروف کد باشه خطا میده.
(31-01-2017، 12:12 PM)2016 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 12:06 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چند ساعت قبل عضو شدم و دوتا شناسه گرفته بودم و چنددقیقه پیشم سه شناسه دیگه گرفتم بعد 5 تا پینش گرفتم.اگر کدی که پیامک میکنید یه فاصله هم بعد از حروف کد باشه خطا میده.

بله كد درست إرسال ميشه سامانه الان خطا ميده
دوستان با خط شارژ دار چقد کسر میکنه  307058   ؟؟؟
(31-01-2017، 12:26 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

٢٤ ساعت اول رايگانه ولي بعد هزينه ٣٠٠ تومان كسر ميكنه البته من با سيم اعتباري بدون شارژ عضو شدم
(31-01-2017، 12:26 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با خط شارژ دار چقد کسر میکنه 307058 ؟؟؟

همون اول که چیزی کم نمیکنه ولی فعال باشه رو خط احتمالا ۳۰۰ کم کنه

داداش من دیروز ظهر زدم کم نکرد کد هم داد ولی شارژشو نداد خطا میداد.دیروز از من که کم نکرد......اما بهتره بدون شارژ بزنین
دوستان ۳۰۷۰۵۸ فقط به خطوط ۹۹۰ پین میده
بقیه خطوط رو مستقیم شارژ میکنه
(31-01-2017، 12:34 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان که میگه کد اشتباس!!!
شارژ نمیده!!!
(31-01-2017، 12:38 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-01-2017، 12:34 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان که میگه کد اشتباس!!!
شارژ نمیده!!!

درسته داداش داره شارژ میده  مشکل نداره