موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تایپک مسابقات همراه اول و ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

دوستان من اینترنت 100 گیگ بسته وفاداری رو فعال کردم  بسته کی تموم میشه ؟ Sleepy.gif

(03-02-2017، 03:43 PM)ط‍ــــــــوفـــــــان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 5هزار تومانی همراه اول
بدون هزینه است و با سیمکارت بدون شارژ هم میشه گرفت
1- ارسال  101  به  307058
2-دانلود و نصب اپلیکیشن «روزآروز» و فعالسازی 
3-پس از چند لحظه یک کد با حروف انگلیسی به شما داده میشه که با ارسال اون به 307058 یک پین هزاری برای شما ارسال میشه.
4-پس از دریافت اولین پین شما باید کلمه « شارژ »  رو به 307058 ارسال کنید
5-مجدد کد دریافتی رو به 307058 ارسال کنید و پس از دریافت پین دوم مجدد کلمه « شارژ » رو به 307058 برای گرفتن کد سوم ارسال کنید
6-برای دریافت پین های بعدی هم همین روند ادمه بدین
نکته 1 : در ارسال کد به بزرگ و یا کوچک بودن حروف دقت کنید 
نکته 2 : کلمه شارژ رو پشت سر هم نفرستید
? نکته 3 : در صورتیکه چندین سیمکارت دارین کافیه از قسمت تنظیمات اپلیکیشن گزینه « حذف داده / Clear data » رو بزنید.
❌ پس از دریافت شارژهاتون با ارسال  off  به  307058  لغو کنید.

خطهای 990 قسمت شارژدهیش مشکل داره شارژ نمیده ؟ Rolleyes.gif

(03-02-2017، 04:19 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان من اینترنت 100 گیگ بسته وفاداری رو فعال کردم  بسته کی تموم میشه ؟ Sleepy.gif

گفته یک روزس مهلتش
(03-02-2017، 04:26 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2017، 04:19 PM)غلاموک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفته یک روزس مهلتش

سلام زدم گفت از طریق پیامک جوابش میاد  ..چقدر طول میشه تا بیاد؟
(03-02-2017، 03:45 PM)ط‍ــــــــوفـــــــان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز نرم افزار روزاروز خیلی شلوغ شده ممکنه به بعضیا شارژنده ویا ارور بده عضویت دلبخواهی هست

سلام داداش اینا پنج روزه گفته شده اوایل برای 990 خراب بود ولی الان راحت شارژ میده.
(03-02-2017، 04:43 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2017، 03:45 PM)ط‍ــــــــوفـــــــان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز نرم افزار روزاروز خیلی شلوغ شده ممکنه به بعضیا شارژنده ویا ارور بده عضویت دلبخواهی هست

سلام داداش اینا پنج روزه گفته شده اوایل برای 990 خراب بود ولی الان راحت شارژ میده.

چرا فقط2 تا داد هر چی شارژ میفرستم دیگ تکراری میده
737683انبوه1000داد
فقط جواب عضويت اومد
(03-02-2017، 04:47 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-02-2017، 04:43 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا فقط2 تا داد هر چی شارژ میفرستم دیگ تکراری میده

نمیدونم والا من راحت 5 تا را گرفتم.هر بار که کد را میفرستی صبر کن شارژ را بده بعد کد بعدی را بفرست
دوستان ۳۰۷۰۵۸ پین هاش با ۷۹ شروع میشن،،، سالمن؟؟؟
(03-02-2017، 04:56 PM)TAGHDIR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۳۰۷۰۵۸ پین هاش با ۷۹ شروع میشن،،، سالمن؟؟؟

بله همشون سالمن