موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
میبین حرفم درست بوده حالا اگه اعتباریو که گفتم ندین نمیبخشمتون
اعتباراتونو به بی غم بدین
(13-01-2015، 09:53 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی.اقا رضا؟
بزرگتر از6304

میشه 6311
مرسی؟جناب؟مهمان؟
اینم میشه بگین؟
بزرگتر 5955
(13-01-2015، 10:09 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی؟جناب؟مهمان؟
اینم میشه بگین؟
بزرگتر 5955

میشه 5981
(13-01-2015، 10:00 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون شیما جوووون. Heart.gif
دوستان اولین نفری که کد همراه اول رو گذاشت شیما بود پس به شیما اعتبار بدین. Wink.gif
خیل ممنون.ک کمک کردین؟
اقاadminاین قسمت دانلود.برنامه لاین.وایبر؟برای جاوا.کجا برم دانلود کنم؟
(13-01-2015، 10:00 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-2015، 10:21 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون شیما جوووون. Heart.gif
دوستان اولین نفری که کد همراه اول رو گذاشت شیما بود پس به شیما اعتبار بدین. Wink.gif

سلام

ممنون از شما خانم شیما و جناب محمد عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول و همچنین ممنون از خانم فاطمه عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان ایرانسل.
(13-01-2015، 10:43 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ممنون از شما خانم شیما و جناب محمد عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان همراه اول و همچنین ممنون از خانم فاطمه عزیز بابت قرار دادن کد شارژ رایگان ایرانسل.

و همچنین ممنون از اقا رضا برای این همه زحمت و پاسخ دادن به سوالات کاربران.
خسته نباشین. Wink.gif
مرسی بابت قرار دادن کد شارژ . 
کسی میدونه کد *720*120# برای چیه ؟