موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
رضا واسه منم بفرس دمت گرم
(14-01-2015، 01:18 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی از کاربرا گفتن LAGHV MADZ رو فرستادن بعضیا هم LAGHV MAD رو فرستادن 

در صورتی که اینا اشتباست لغو مسابقه=laghv madr

محمد اون یه مسابقه ی دیگه هست 

laghv madr برا مسابقه ی دیشب بوده این مسابقه ی مدرسه ما هست

LAGHV MADZ برا اون مسابقه ای هست که بچه ها میخوان مدرسه ی فوتبال
(14-01-2015، 03:02 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:59 PM)azarbayjan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:10 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737103 چیه?? من شرکت نکردم. ای طمعکارا Biggrin.gif

یه شارژیو که قبلا زدید چند بار بزنید تا سیمکارت بلاک شه !

که چی شه اونوقت؟؟ Huh.gif

هیچی بعد یه روز زنگ بزن 700 برات فعالش کنن و همه مسابقه ها رو لغو کنن
(14-01-2015، 02:54 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:50 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:48 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
201013 واسه یرانسله؟؟؟؟

نه اسی برای همراه اوله Tongue.gif

به اسما گفتی اسی Biggrin.gif Biggrin.gif
وای سعید برات نگرانم  Biggrin.gif
الآن اسما میکشتت

من به فاطمه اس هم میگم فاطی به ادمینم میگم ادی به مجتبی هم میگم مجی کلا علاقه خاصی به مخفف دارم اسمه تو چرا مخفف نداره بی بی Undecided.gif
(14-01-2015، 03:01 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:59 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 12:54 PM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخدا من زنگ زدم 700 باز درست نشد داره هی پیام میاد از مسابقه مدرسه فوتبال

MADZ  LAGHV به 737103  لغوش اینه 

اینو که خودم زدم دوبارم زدم لغو نمیشه بازم سوال میاد 120 کم میکنه

از 700 بگیر تا پشتیبانی همشو زنگ زدم بازم فایده نداشت
بچه ها جواب یکی فوت میکنه چقـد وقت دارن اعلام کنن؟
یک ماه
بیسـت روز
دو هفتــه
ده روز
(14-01-2015، 03:00 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:55 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:50 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم از این کدای 10 تومنی همراه اول میخوام

سلام

خانم رویا عزیز تو پیغام خصوصی براتون ارسال کردم.

ممنون آقا رضا ولی الان نگاه کردم پیامی نیومده

خواهش میکنم.دوباره ارسال کردم.
اقا عبدالهی میشه یه کد واسه منم بفرستین و بگین چطوری باید بگیرم مرسی
(14-01-2015، 03:06 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:54 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:50 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 02:48 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
201013 واسه یرانسله؟؟؟؟

نه اسی برای همراه اوله Tongue.gif

به اسما گفتی اسی Biggrin.gif Biggrin.gif
وای سعید برات نگرانم  Biggrin.gif
الآن اسما میکشتت

من به فاطمه اس هم میگم فاطی به ادمینم میگم ادی به مجتبی هم میگم مجی کلا علاقه خاصی به مخفف دارم اسمه تو چرا مخفف نداره بی بی Undecided.gif

اگه دوس دخترت اسمش گوهر باشه چی ؟
اونم مخفف میکنی ؟ Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(14-01-2015، 03:03 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا واسه منم بفرس دمت گرم

سلام

خواهش میکنم.جناب سامان عزیز کد 10 هزار تومنی برای شما هم ارسال شد.