موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من یکی گرفتم ولی اصلا ارزش نداره
شارژ میده ولی واقعا ب صرفه نیست، چون اگه کسی رو دعوت کردی، دیگه اون نمیتونه تو رو دعوت کنه ، یعنی چهار سیمکارت شرکت میکنن و ی شارژ بیشتر نمیده.
نمیدپنم منظورمو متوجه شدید یا ن Biggrin.gif
(13-01-2015، 03:14 PM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ میده ولی واقعا ب صرفه نیست، چون اگه کسی رو دعوت کردی، دیگه اون نمیتونه تو رو دعوت کنه ، یعنی چهار سیمکارت شرکت میکنن و ی شارژ بیشتر نمیده.
نمیدپنم منظورمو متوجه شدید یا ن Biggrin.gif

شرکت هرمی !!!
مسابقه شهروند الان شارژ میده .. چرا جواب نمیدید؟!
(13-01-2015، 03:24 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه شهروند الان  شارژ  میده   .. چرا  جواب نمیدید؟!

سلام من نمیدونم دوست عزیز، خودت امتحان کن ببین. پول کم نمیکنه ازت بابت پیام ثبت نامت...
(13-01-2015، 03:24 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه شهروند الان  شارژ  میده   .. چرا  جواب نمیدید؟!

اگه قبلا ازش گرفتی نزن
فقط به اونایی میده که قبلا شرکت نکردن
میشه یکی GP 110668 رو ب 8282 بفرسته
مسابقه شهروند الان شارژ میده .. چرا جواب نمیدید؟!

به سیمکارتی که تا حالا ازش نگرفتی بله میده
(13-01-2015، 03:38 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه یکی GP 110668 رو ب 8282 بفرسته

باور کنید نمیصرفه بیخودی به خودتون و بقیه ضرر میزنید فقط! Angry.gif
اقا یه سوال
وقتی یکی کد منو بفرسته واسه من پیام میاد که فرستاده؟؟؟؟؟