موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-01-2015، 06:36 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها دیگه شارژ ایرانسل نیست من حوصلم نمیشه تست کنم Undecided.gif

فعلا که همین بود  Shy.gif
(13-01-2015، 06:31 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 06:28 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 06:26 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول هم کلاه بردار شده و گزینه هارو نمیزنه
لغوش کنید

سلام

ببخشید من الان 2 تا گرفتم.
شما جواب رو خودتون باید پاسخ بدین.گزینه نداره .
مثلا ک 4241

اصن نمیصرفه
چارتا سوال ۱۲۰ تومنی

سلام

ببخشید جناب حسین عزیز سه سوال هستش نه 4 سوال. من تا الان 5 تا گرفتم.
(13-01-2015، 06:33 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا یکی کد GP 174236 بفرسته 8282

چی هست
دوستان چند وقته ایرانسل پیام میده حتما باید اطلاعات ثبت کنید اول کد ملی میخواد بعد شماره شناسنامه در مرحله سوم میگه اگه خط دیگری با همین نام دارین اعلام کنین نکنه که برای کسانی با بیش از یه خط ایرانسل همه شارژها رو پس بگیرن:))
(13-01-2015، 06:36 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 06:36 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی کدارو خیلی زود تست میکنی بزار 5:30 تست کن تا مطمئن بشی همش فعال شده Tongue.gif Dodgy.gif
تست کردم فقط همون بود ..خسته شدمه
(13-01-2015، 06:38 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 06:36 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی کدارو خیلی زود تست میکنی بزار 5:30 تست کن تا مطمئن بشی همش فعال شده Tongue.gif  Dodgy.gif
باشه از فردا  Biggrin.gif

حالا بقیه تست کنن بقیه اشو ببینیم هست یا نه دیگه  Wink.gif
سلا ا ا ام
شارژ 500ت ک دیشب گرفتید الان بزنید شارج میشه ه ه ه ه
teeth
اگرم امروز چیز جدیدی اومده لطفا ب منم بگید د د د د د د
مرسی
کوچکترین عدد اول بزرگتر از 7423؟؟
کوچکترین عدد اول بزگرتر از 2097