موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هزینه عضویت ویژه چقد هست دائم هست یا سالانه
(10-01-2015، 10:27 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برام دعا کنید بیمارستانم تصادف کردم سرم گیج میره دعا کنید ضربه مغزی نشده باشم...

چی شده بی غم؟ تو بیمارستان و ضربه مغزی بازم اینجایی Wink.gif
(10-01-2015، 10:27 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برام دعا کنید بیمارستانم تصادف کردم سرم گیج میره دعا کنید ضربه مغزی نشده باشم...

سلام بر همه...بی غم خدا نکنه...ضربه مغزی شدی بازم تو انجمنی Undecided.gif
(10-01-2015، 10:28 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزینه عضویت ویژه چقد هست دائم هست یا سالانه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا توضیح دادم

ایشاله که سلامت باشی. وای من ناراحت شدم Confused
بیغم نمیر !!  گریه گریه گریه گریه
انگار دیگه نمیده
ادممممممممممممممین من میخوام کاربر فعال بشمممممممممممم Angry.gif Angry.gif
سلام دوستان من از ساعت حدود 9 فرستادم DA 777 میگه برنده شدید ولی اس کدها نمیاد jm 102 هم که از همون ساعت 18 مینوشت برای دریافت شارژ جز 15000 نفر اول نیستید و اولی milioner هم 1 رو فرستادم اصلا هیچکدوم اس ام اس نمیدن ظاهرا خیلی شلوغ شده دیگه شارژ نمیدن:(
بچه ها خواهشن برا بی غم دعا کنید حالش اصلا خوب نیست Sad.gif