موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-01-2015، 10:24 PM)ahmad irandost نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تموم شد.

‏5000 تومنی خیلی شیرینه ‎;)‎

ببخشید الان اعتبار دم دستم ندارم گیرم بیاد 3 تا منفی بهت اهدا می‌کنم ‎;)

Angry.gif Angry.gif
آقا اگه من الان بهش منغی بدم نامردی محسوب میشه ؟
(12-01-2015، 11:04 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین گوشی جدید مبارک.
پول شارژاتو نگه داشتی باهاش گوشی خریدی.
این مصرف بهینه مدییر منو کشته Biggrin.gif Biggrin.gif Angel.gif

Biggrin.gif والا فکر کنم پول یه سالم بود تازه 150 هم بده کارم Rolleyes.gif الان شارژ زد 2 تموم شد زدمش به شارژ عروس ادمینو Biggrin.gif Biggrin.gif
(12-01-2015، 10:30 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای ادمین گوشی جدید مبارک
مرسی بابت اعتبار
داداش لااقل یه قرعه کشی شارژ میزاشتی
همه هم باهام موافقن Biggrin.gif

Biggrin.gif اینجا نمیشه بگم چقدر پول برام مونده ولی باهاش میشه 5 تا شکلات خرید Undecided.gif
ادمین نامرد نباش یه قرعه کشی بزار واسه گوشی جدیدت
پنج تا هم بیشتر نمیخواد بدی
(12-01-2015، 10:18 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش بی غم خداروشکر ک حالت خوبه ایشاا.. ک همیشه سلامت باشی
آره بخدا این دکترا معلوم نیس چجوری دکتر شدن منم بعد کلی عکس و آزمایش خون اینا گفتن ک خداروشکر چیزیم نیس ولی تا دو ماه این دوبینی باهامه، همه چیز رو دوتا میبینم

Heart.gif Heart.gif ایشالله شما هم به زودی خوب میش Heart.gif ایشااله همه مریضا شفا پیدا کنن Heart.gif Heart.gif
بچه ها کدا الان شارژ میده؟
(12-01-2015، 11:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2015، 10:18 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش بی غم خداروشکر ک حالت خوبه ایشاا.. ک همیشه سلامت باشی
آره بخدا این دکترا معلوم نیس چجوری دکتر شدن منم بعد کلی عکس و آزمایش خون اینا گفتن ک خداروشکر چیزیم نیس ولی تا دو ماه این دوبینی باهامه، همه چیز رو دوتا میبینم

Heart.gif Heart.gif ایشالله شما هم به زودی خوب میش Heart.gif ایشااله همه مریضا شفا پیدا کنن Heart.gif Heart.gif

یعنی مثلا وقتی یه بشقاب غذا جلوت هست فکر میکنی دوتا هست Biggrin.gif
(12-01-2015، 10:53 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ، chichand کار میکنه یعن کدی که میده مشه 5 تومنی گرفت من چند تا 5 هزاری لازممه.. کی امتحان کرده کد میـده یا مستقیم شارژ میشه ؟؟!

مستقیم شارژ میکنه
(12-01-2015، 11:46 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2015، 11:04 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین گوشی جدید مبارک.
پول شارژاتو نگه داشتی باهاش گوشی خریدی.
این مصرف بهینه مدییر منو کشته Biggrin.gif Biggrin.gif Angel.gif

Biggrin.gif والا فکر کنم پول یه سالم بود تازه 150 هم بده کارم Rolleyes.gif الان شارژ زد 2 تموم شد زدمش به شارژ عروس ادمینو Biggrin.gif Biggrin.gif

ادمین مبارکه ایشالا هیچوقت هنگ نکنهTongue.gif