موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2015، 04:11 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 04:08 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 04:02 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 03:45 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان عزیز من الان با چند تا سیمکارت همراه اول عضو سرویس چونه شدم برای همشون کدی که فرستاده یکی هستش. شما میتونید با کد زیر از هر خط ( ایرانسل - همراه اول - رایتل ) یکبار کد شارژ 10 هزار تومنی همراه اول رو با 5 هزار تومن دریافت کنین.
کد 10 هزار تومنی همراه اول هم کد زیر هستش.فقط تا ساعت 24 امشب مهلت دارین.برای دریافت کد شارژ هم نیاز به شماره کارت بانکی + رمز عبور دوم دارین.

*720*5*3*4647132602#

آقا رضا یعنی این کد رو با خط همراه اول بگیریم, بعد چطور واسه ایرانسل شارژ میشه؟

سلام
جناب سعید عزیز شما با سیمکارت ایرانسل کدی که دادم رو تست کردین؟

من حتی با همون خط همراه اولم که خواستم بگیرم چون عضو چونه نبودم گفت عضو باید بشی تا بتونی شارژ بگیری عضو شدم شارژ داد. بعد رو حساب اینکه بتونم روی خط ایرانسل بگیرم 5 رو فرستادم به 201013 ارسال نشد ولی بازم اومدمو کدو زدم نشد که نشد خطالی فروشگاه میده

منظورم اینه ک این کد شارژ رو فقط باید با اعتباری وارد کنی یا واسه ایرانسل هم میشه وارد کرد؟
(14-01-2015، 04:11 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 04:08 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 04:02 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 03:45 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان عزیز من الان با چند تا سیمکارت همراه اول عضو سرویس چونه شدم برای همشون کدی که فرستاده یکی هستش. شما میتونید با کد زیر از هر خط ( ایرانسل - همراه اول - رایتل ) یکبار کد شارژ 10 هزار تومنی همراه اول رو با 5 هزار تومن دریافت کنین.
کد 10 هزار تومنی همراه اول هم کد زیر هستش.فقط تا ساعت 24 امشب مهلت دارین.برای دریافت کد شارژ هم نیاز به شماره کارت بانکی + رمز عبور دوم دارین.

*720*5*3*4647132602#

سلام

من حتی با همون خط همراه اولم که خواستم بگیرم چون عضو چونه نبودم گفت عضو باید بشی تا بتونی شارژ بگیری عضو شدم شارژ داد. بعد رو حساب اینکه بتونم روی خط ایرانسل بگیرم 5 رو فرستادم به 201013 ارسال نشد ولی بازم اومدمو کدو زدم نشد که نشد خطالی فروشگاه میده

201013 فقط مختص همراه اوله.
پس با این حساب فقط رو سیمکارتهای همراه اول کد شارژ 10 هزار تومنی رو میتونی بگیری.
ممنون بابت اطلاع رسانیتون
بچه ها من فقط 30 هزار تومن Confused  شارژ ایرانسل داره گریه
خدا کنه امروز سه تا کد 1000 بیاد.   Biggrin.gif
(14-01-2015، 04:25 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی تو یه ماه پیشم 30 تومن داشتی من بهت مشکوک شدم Cool.gif بوی فرند آرهگریهگریهگریه
(14-01-2015، 04:25 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 50000 تومن ایشالا که میاد تازه امروز یکی از سیم کارت های هدیه امم اومد کلی خوشحالمممم Biggrin.gif
(14-01-2015، 04:31 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی بی تو یه ماه پیشم 30 تومن داشتی من بهت مشکوک شدم Cool.gif بوی فرند آرهگریهگریهگریه

من دوتمن شارژ بیشتر ندارم تو گوشیم ولی 70 تا کد شارژ هزاری دارم
(14-01-2015، 04:16 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل نداره که دارین از کارت بانکی استفاده میکنین ؟ Undecided.gif

سلام

خانم فاطمه عزیز مشکلی نیست .من خودم یکسالی میشه که به همین روش از طریق سامانه 720 - 733 -780 -789 شارژ گرفتم و قبض پرداخت کردم و مشکلی برای کارت بانکیم بوجود نیومده.
(14-01-2015، 04:16 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

*720*5*3*4647132602#

سلام

منظورم اینه ک این کد شارژ رو فقط باید با اعتباری وارد کنی یا واسه ایرانسل هم میشه وارد کرد؟

خانم مینا عزیز مثل اینکه دوستان تست کردن با ایرانسل جواب نداده.شما با سیمکارتهای همراه اولتون میتونید کد شارژ 10 تومنی رو با 5 تومن از طریق کدی که دادم تا ساعت 24 امشب بگیرین.
خیلی اسپم میدید
Lightbulb.gifسلام دوستا به جای کلیک روی پاسخ از نقل قول استفاده کنید اینجوری بیش از حد داره شلوغ میشه Heart.gif مرسی