موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2015، 01:16 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه جون مرسی بابت کد امشبHeart.gif

خواهش میکنم گل خانومی Wink.gif Heart.gif
فاطمه واقعا ممنون بابت کد شارژ من که ده تومن گرفتم واقعا دستت در نکنه
ادمین گوشی جدیدتم مبارک
مرسی بابت اعتبار Wink.gif
(14-01-2015، 01:20 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه واقعا ممنون بابت کد شارژ من که ده تومن گرفتم واقعا دستت در نکنه

خواهش میکنم آقا سجاد  Wink.gif
(14-01-2015، 01:21 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 01:11 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفــا  کمک کنید pin  همراه اولم مسدود شد  میگه puk  رو وارد کن میزنم میگه پین جدید .. هرچی  میزنم  میگه کد نادرست است.....  چیکار کنم Exclamation.gif   چیـکار کنم ؟؟

سلام

ببخشید دوست عزیز شما باید PUK سیمکارت خودتو وارد کنی تا مشکلت درست بشه.شما PUK سیمکارتتو نداری؟

persia صندوق پیامهاتو خالی کن تا پیامم بهت برسه  Angel.gif
باشه فاطمه جان الان خالی میکنم.
Biggrin.gif سکوت شب مرا بتوی ای بهترین بهترین ها نزدیک ونزدیک ترمیکند
جاده را خانوشی فراگرفته است عاشقان عشق را نقاشی میکنن روی گونه هایشان ومن تنها ی تنها میان لاجرم تنهایی هایم برای تو ای بهترین بهترین ها مینویسم
اسما بدون تو ازسکوت خیابانم شرمگین است وقتی تونیسی من ای یاربی نقطه من روشنایی چراع اتاقم بی معناست.
تقدیم ب تمام عاشقای انجمن Angry.gif
tnx Admin
سلام سلام صد تا سلام. 
وای من امتحان داشتم با تمام سیمکارتام امتحان کردم و کد نداد بهم. والا نمیدونم لغو کردم ? لغو نکردم. 
اصن حالم گرفته شد همش میگفت عضو هستید.. عضو نیستید آخرشم شارژ نداد . 
چه خبر بوده تو انجمن دیشب

فاطمه خانوم همینکه بفکر بچه هایی خودش ارزش داره
دیگه چه برسه به اینکه شارژ بگیریم یا نه

خودم نزدیک 1000 تومن ازم کم شد آخر نداد
این 1000 تومن انگار از همون 1000 تومنای شارژای قبلیه که رفت
رفت که رفت
این چیزا ارزش نداره بخواین خودتونو بخاطر بعضیا اذیت کنید
بیخیالشون

موفق و سرزنده باشید