موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-01-2015، 01:00 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژهایی که گرفتیم تا چه زمانی مهلت دارن استفاده بشن ؟؟؟

تا هر وقت بخواین زمانش محدود نیست مگر اینگه شگفت انگیز شارژ کرده باشین
737865 به همه سوالاش جواب دادم حرفی از شارژ نزد ؟؟ لغو کنم ...... باید کدی بزنیم؟
(15-01-2015، 01:18 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737865 به همه سوالاش جواب دادم حرفی از شارژ نزد ؟؟ لغو کنم ...... باید کدی بزنیم؟

سلام

ببخشید دوست عزیز شما طبق مراحل زیر عمل کردین؟

اول یه اس خالی به 737865
بعد عدد 0
بعد عدد 2 (یعنی پاس)
بعد عدد 1 (شانزده)
بعد عدد 2 (ضربه)
لغو: عبارت LAGHV به 737865
واقعا باید به این مهمانهای همیشه در صحته احسنت گفت که نصف شبی هم منتظرن شارژن :)))
(15-01-2015، 01:10 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-01-2015، 01:00 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژهایی که گرفتیم تا چه زمانی مهلت دارن استفاده بشن ؟؟؟

سلام

درسته خانم فاطمه عزیز کارت شارژهای ایرانسل نامحدود هستن به شرط اینکه بصورت شارژ شگفت انگیز کدها رو وارد نکرده باشین.ولی کارت شارژهای همراه اول و رایتل محدودیت زمانی دارن.
آقا رضا فردا همراه اول مسابقه توپ و تور برای مسابقه ایران داره ؟
اگه داشته باشه از کی تا کی وقت هست ثبت نام کنیم ؟
باتشکر
[/quote]
سلام

درسته خانم فاطمه عزیز کارت شارژهای ایرانسل نامحدود هستن به شرط اینکه بصورت شارژ شگفت انگیز کدها رو وارد نکرده باشین.ولی کارت شارژهای همراه اول و رایتل محدودیت زمانی دارن.
[/quote]

البته منظور بنده کدهایی هستش که هنوز وارد نشده !
یعنی کدها رو تا چه زمانی میتونیم پس انداز کنیم و به وقت نیاز باهاشون سیمکارت رو شارژ کنیم؟
(15-01-2015، 03:05 AM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا فردا همراه اول مسابقه توپ و تور برای مسابقه ایران داره ؟
اگه داشته باشه از کی تا کی وقت هست ثبت نام کنیم ؟
باتشکر

سلام

جناب علیرضا عزیز من الان تست کردم فعلا خبری نیست. صبح مشخص میشه که مسابقه توپ و تور برای پیش بینی درست بازی ایران و قطر شارژ رایگان میذاره یا نه.
اگه بذاره هم مهلتش تا قبل از شروع بازی یعنی ساعت 12:30 هستش.
(15-01-2015، 03:00 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-01-2015، 01:18 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737865   به همه سوالاش  جواب دادم  حرفی از شارژ  نزد ؟؟  لغو  کنم  ...... باید کدی بزنیم؟

سلام

ببخشید دوست عزیز شما طبق مراحل زیر عمل کردین؟

اول یه اس خالی به 737865
بعد عدد 0
بعد عدد 2 (یعنی پاس)
بعد عدد 1 (شانزده)
بعد عدد 2 (ضربه)
لغو: عبارت LAGHV به 737865
دقیقا همین عددا رو زدم بچز یکی از سوالا که قهرمان جام ملت ها که
2 بود ولی هیچ حرفی از شارژ نزد لغو کردم
(15-01-2015، 03:25 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیقا همین عددا رو زدم بچز یکی از سوالا که قهرمان جام ملت ها که
2 بود ولی هیچ حرفی از شارژ نزد لغو کردم

احتمالا مهلتش تموم شده.من خودم ساعت 18 تست کردم راحت کد شارژ رو میداد.