موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این سامانه chand5 خرید شارژ5تومنی به قیمت 3تومن داره کد سالم میده، اگه کسی خواست کدش را بگیره من 500تومن میخرم هر کد را.
(توضیح: اول ارسال chand5 به 8282 بعد یه کد براتون میفرسته که اون را میفرستین به 7337 بعدش براتون یه شناسه قبض ارسال میکنه که من اون شناسه قبض را 500تومن ازتون میخرم هرچندتا که داشتید برام پیام خصوصی کنید)  Angel.gif
دوستانی که حال بی غم رو پرسیدن نگران نباشید امروز بستری بود قرار بوده که امشب مرخص بشه حالشم خوبه
(11-01-2015، 09:16 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که حال بی غم رو پرسیدن نگران نباشید امروز بستری بود قرار بوده که امشب مرخص بشه حالشم خوبه

خداروشکر
(11-01-2015، 08:12 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه نمیده پس نزنید من با یه خطم که تاحالا نگرفته بودم دوتا کد شارژ داد شارژ هم شد

من راستش یادم نیست گرفته بودم یا نه Shy.gif

ولی 737602 که داد
737601 رو باید تست کنم Tongue
دوستان عزیزی ک در مسابقه پیشبینی بازی ایران بحرین شرکت نموده اید همین الان میتوانید با ارسال
ت ۱۰۰۰(ت (فاصله) هزار)
به ۲۰۳۰۶۰ شارژ خود را دریافت نمایید

حال کردید چقد قشنگ گفتم
نیم ساته دارم فک میکنم. چقد سخته قشنگ حرف بزنن
هوف
(11-01-2015، 09:13 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سامانه chand5 خرید شارژ5تومنی به قیمت 3تومن داره کد سالم میده، اگه کسی خواست کدش را بگیره من 500تومن میخرم هر کد را.
(توضیح: اول ارسال chand5 به 8282 بعد یه کد براتون میفرسته که اون را میفرستین به 7337 بعدش براتون یه شناسه قبض ارسال میکنه که من اون شناسه قبض را 500تومن ازتون میخرم هرچندتا که داشتید برام پیام خصوصی کنید)  Angel.gif

ببخسید این شناسه رو با هرخطی بفرستیم شارژ برا همون خط میاد
برا همراه اول هم شارژ میده یا نه
(11-01-2015، 09:20 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیزی ک در مسابقه پیشبینی بازی ایران بحرین شرکت نموده اید همین الان میتوانید با ارسال
ت ۱۰۰۰(ت (فاصله) هزار)
 به ۲۰۳۰۶۰  شارژ خود را دریافت نمایید

حال کردید چقد قشنگ گفتم
هوف

من زدم شارژ نداد
فردا اگه بخاطر اینکه امشب امتحان کردم دبه کنه شارژم رو نده
بهت اعتبار منفی میدم
(11-01-2015، 09:20 PM)سرویس توپ و تور: نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز،
در حال حاضر کد شارژی به شما تخصیص داده نشده است
این میتواند به یکی از دو دلیل زیر باشد:
1. پیش بینی شما درست نبوده است
2. مهلت ارسال جواب به پایان رسیده است
*
اگر مشکلی در این مورد مشاهده میفرمایید در ساعات اداری با پشتیبانی تماس فرمایید
شماره پشتیبانی: 02188840071
تاپیک گفتگوی عمومی خاک گرفت، برید اونجا حرف بزنید Biggrin.gif
(11-01-2015، 09:33 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 09:20 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ت ۱۰۰۰(ت (فاصله) هزار)
 به ۲۰۳۰۶۰  شارژ خود را دریافت نمایید

حال کردید چقد قشنگ گفتم
هوف

من زدم شارژ نداد
فردا اگه بخاطر اینکه امشب امتحان کردم دبه کنه شارژم رو نده
بهت اعتبار منفی میدم

تبریک
کد شارژ شما:
654364860615419
*
همچنین ازتون دعوت میکنیم در سرویس "سفرهای ارزان" عضو شوید و بهترین پیشنهادات تورهای خارجی و داخلی را دریافت کنید
با ارسال کلمه
SAFAR
به همین شماره
......
این پیامیه ک بعد اینکه ت ۱۰۰۰ رو فرستادم بم داد
میبینی ک عزیزم شارژ بم داده
پ من دوروغ نگفتم
و شمام هرچی میخوای اعتبار منفی بده گللللللم