موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-01-2015، 08:16 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 08:14 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که خبر دارن کدوم کداقبلی شارژ میده
بغیر 737601 و 737602
میشه لطف کنید بذارید
ممنون میشم

فعلا همینا بود  Wink.gif

ممنون بالاخره یکی جواب داد

پس من مطمئن انتقال بدم به خطام
شارژ میده؟؟تا آخر امشب پس وقته مطئنن میده؟؟خیالم راحت باشه یا اینکه ممکنه نده
(11-01-2015، 08:18 PM)یلدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره بزنی شارژ میده؟

نه میگه قبلا شارژتونو گرفتین 
(11-01-2015، 08:17 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهتون گفتم فقط به اونایی که قبلا نگرفتن میده گوش نمیکنید که   Sad.gif
آره گوش نمیکنن بعدش میان با 10 تا خط تست میکنن بعدش شارشون کم میشه اینجاش جالبه Biggrin.gif
(11-01-2015، 08:19 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 08:17 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره گوش نمیکنن بعدش میان با 10 تا خط تست میکنن بعدش شارشون کم میشه اینجاش جالبه Biggrin.gif

خودت اومدی گفتی به همه میده! الان داری میخندی؟!؟!؟!
شهروندی هنوز میده؟ کدشو بگو!
(11-01-2015، 08:19 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 08:18 PM)یلدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره بزنی شارژ میده؟

نه میگه قبلا شارژتونو گرفتین 

خواستم بهت اعتبار بدم دیدم یه منفی ازم داشتی
نه منفی نمیدم نه مثبت Biggrin.gif
(11-01-2015، 08:22 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 08:19 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو پست منو کامل بخون نوشتم تست کنید خودتون
زوری نبود که میخواستی تست نکنی
چون من اس داده بودم هنوز جوابش نیامده بود
به منکه تبریک گفته 777 هم فرستادم اما هنوز شارژو ندادتم فاطی مجی Sad.gif
من فقط یکی ازینا که قبلا نگرفته بودم نوشت برنده شدین ولی جواب کد رو نداد. سرکاری شده چند روزه :(
(11-01-2015، 08:28 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به منکه تبریک گفته 777 هم فرستادم اما هنوز شارژو ندادتم فاطی مجی Sad.gif

اگه گرفته باشی بهت نمیده هاااااااااااااااا جوابش میاد ولی دیر Wink.gif
(11-01-2015، 08:24 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 08:22 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو پست منو کامل بخون نوشتم تست کنید خودتون
زوری نبود که میخواستی تست نکنی
چون من اس داده بودم هنوز جوابش نیامده بود

بیخیال دعوا نداریم!!!!!
من نگرفته بودم جفتشون دادن بهم! دستت مرسی!
شهروندی رو بگو بهم!!!!!!!!