موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-01-2015، 11:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2015، 10:18 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش بی غم خداروشکر ک حالت خوبه ایشاا.. ک همیشه سلامت باشی
آره بخدا این دکترا معلوم نیس چجوری دکتر شدن منم بعد کلی عکس و آزمایش خون اینا گفتن ک خداروشکر چیزیم نیس ولی تا دو ماه این دوبینی باهامه، همه چیز رو دوتا میبینم

Heart.gif Heart.gif ایشالله شما هم به زودی خوب میش Heart.gif ایشااله همه مریضا شفا پیدا کنن Heart.gif Heart.gif

مرسی ادمین جان
انشاا... ک همه مریضا شفا پیدا میکنن،آمین..
(13-01-2015، 11:02 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 11:01 AM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعال شده ولی قاطی داره بعضی کدها رو میگه پایخی از کمپین شارژ وارد نشد

ولی بعد اس میاد شارژ مجدد انجام شد....

مال من سه تاش نیومد بدش هر9تاش گفت پاسخی از کمپین وارد نشد بد 6 تاش اومد 3 تاش نیومد
(12-01-2015، 11:52 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='admin' pid='33237' dateline='1421090411']
[quote='فرشته123' pid='33209' dateline='1421084907']
آره بخدا این دکترا معلوم نیس چجوری دکتر شدن منم بعد کلی عکس و آزمایش خون اینا گفتن ک خداروشکر چیزیم نیس ولی تا دو ماه این دوبینی باهامه، همه چیز رو دوتا میبینم

یعنی مثلا وقتی یه بشقاب غذا جلوت هست فکر میکنی دوتا هست Biggrin.gif

یجورایی آره،چشم راستم عصبش کار نمیکنه واسه همین تصاویر رو دوتا میبینم،بیشتر چیزی رو بخوام ببینم سعی میکنم با چشم چپم ببینم،الان دو هفتس اینجوری شدم دکتر گفته ویروس ناشناختس ، برام دعا کنید زودتر خوب شم خیلی سخته تو این وضعیت
(13-01-2015، 11:08 AM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2015، 11:52 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='admin' pid='33237' dateline='1421090411']
[quote='فرشته123' pid='33209' dateline='1421084907']

یعنی مثلا وقتی یه بشقاب غذا جلوت هست فکر میکنی دوتا هست Biggrin.gif

یجورایی آره،چشم راستم عصبش کار نمیکنه واسه همین تصاویر رو دوتا میبینم،بیشتر چیزی رو بخوام ببینم سعی میکنم با چشم چپم ببینم،الان دو هفتس اینجوری شدم دکتر گفته ویروس ناشناختس ، برام دعا کنید زودتر خوب شم خیلی سخته تو این وضعیت

فرشته جان ایشالا که هیچی نیست
نگران نباش عزیزم Heart.gif
گریه  من از اون شارژای 5000میخواااام... گریه
ینی دیگ نمیده.... Sad.gif
همگی سلام
فرشته خانم ان شاءا... خوب میشی ، اینم یه امتحان از طرف خداست
(13-01-2015، 11:13 AM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گریه  من از اون شارژای 5000میخواااام... گریه
ینی دیگ نمیده.... Sad.gif

وقتی شنیدم تموم شده سنگینیه غمش از شکست عشقی هم بیشتر بود :(
این شارژ ۵۰۰۰ی هر هفته هست؟؟
کی باید امتحان کنیم بگیریم؟؟؟
من شارژ 5000 می خوام
رویا جون و hosein.h ممنونم. انشاا...