موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-01-2015، 06:16 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کردم هیچ کدوم نمیده Sad.gif

به احتمال زیاد تا 30 بهمن نمیده و اگه هم بده به اونایی میده که تا حالا ازشون نگرفتن / مث دو تا کد دیشب Sad.gif
(12-01-2015، 06:19 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2015، 06:16 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست کردم هیچ کدوم نمیده Sad.gif

به احتمال زیاد تا 30 بهمن نمیده و اگه هم بده به اونایی میده که تا حالا ازشون نگرفتن / مث دو تا کد دیشب Sad.gif

بیشتر کدها رو باید 5:30 به بد تست کرد نه الان
این همه کد نداد واقعا ک Sad.gif
سلام بر همگی . مجتبی . ممد شما یه چیزی بگین شارژ هس امشب ؟ 
دوستان مسابقات شارژی این دوره از کی شروع شده ؟!!!
(12-01-2015، 06:26 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اگه باشه میذاریم تا الان که نبوده  Wink.gif
(12-01-2015، 06:26 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...معلوم نیست شاید باشه من فعلا میخام چندتارو تست کنم ببینم هست یا نه
اگه باشه میزاریم
(12-01-2015، 02:20 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 بازی پیش بینی همراه اول دیروز بازی ایران بحرین برام صبح اس داد گرفتم دفعه های قبل هم زیاد شرکت کرده بودم جالبه تو اس اولیه مینویسه حداکثر 1 بار میتونید شارژ بگیرید Shy.gif

داش مجتبی مسابقشو میذاشتی تا ما هم شرکت میکردیم؟
(12-01-2015، 06:31 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-01-2015، 02:20 PM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 بازی پیش بینی همراه اول دیروز بازی ایران بحرین برام صبح اس داد گرفتم دفعه های قبل هم زیاد شرکت کرده بودم جالبه تو اس اولیه مینویسه حداکثر 1 بار میتونید شارژ بگیرید Shy.gif

منظورش همون ممسابقه اس دوستان . یعنی تو همون مسابقه با یه سیم فقط یه بار میتونی شارژ بگیری و الا دفعه های بعد هم میتونی شرکت کنی و شارژ بازم بگیری . 
(12-01-2015، 06:31 PM)arefkh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا بازی دیروز بود که بچه ها گذاشته بودن منم دیروز صبح از همین جا دیدم  Wink.gif