موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2015، 01:09 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من زنگ زدم اضلا خوب جواب نداد
گفت
LAGHV رو بفرست به همون سامانه
یا STOP رو هنو جوابی برام نیومده

هممون طمع کردیم Biggrin.gif  Biggrin.gif

دو یا سه بار بفرست جوابش میاد
(14-01-2015، 01:07 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 01:05 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای لغو این مسابقه اول نیت کنید ،بهد بسم الله بگید Biggrin.gif
بعد یه اعتبار به من بدید Biggrin.gif
بعد یه اس خالی به 130 بفرستید تل یه رمز براتون ارسال بشه،بگید خب Biggrin.gif

من اون راهم رفتم نشد / حالا اعتبار منفیت بدم ؟

از اونجا که من به فکرتونم شما اعتبار مثبت بده گرچه منفی هم بدی عیبی نداره Biggrin.gif
حتما چندبار عضو شدید که اینجوریه ما که مشکلی نداشتیم چند بار laghv madr بفرستید 8282 درست میشه
(14-01-2015، 01:13 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما چندبار عضو شدید که اینجوریه ما که مشکلی نداشتیم چند بار laghv madr بفرستید 8282 درست میشه

صحبت سر یه چیز دیگست ها!
737103 Tongue Tongue
(14-01-2015، 01:09 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مرحله بعد دوباره یه اعتبار به من میدید Biggrin.gif
بعد از اون تشریف میبرید تو سایت ایرانسل و وارد قسمت کنترل حساب اینترنتی میشید و با استفاده از شماره سیمکارت و اون رمزه وارد میشید Biggrin.gif

علی جواب نمیده هیچ مسابقه ای اونجا فعال نیست
انگار مسابقهه فقط روحش هست که میاد جسمش نیست Sad.gif
(14-01-2015، 01:12 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 01:09 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مرحله بعد دوباره یه اعتبار به من میدید Biggrin.gif
بعد از اون تشریف میبرید تو سایت ایرانسل و وارد قسمت کنترل حساب اینترنتی میشید و با استفاده از شماره سیمکارت و اون رمزه وارد میشید Biggrin.gif

عقل کل عزیز ،میگم اون راهو رفتم ، اصلا تو لیست شارژ خودکار بسته های من هیچ مسابقه ای فعال نیست
حالا باز نیششو باز میکنه میگه اعتبار بدید

شما اعصاب نداریا، میخوای 4تا اعتبار منفی بده سبک شی Biggrin.gif
گریه گریه گریه
بعضی از کاربرا گفتن LAGHV MADZ رو فرستادن بعضیا هم LAGHV MAD رو فرستادن 

در صورتی که اینا اشتباست لغو مسابقه=laghv madr
دارم با ۷۰۰ تماس میگیرم
خیلی خوب مثل اینکه راه من جواب نمیده،دوستانی که ناراحت شدن ببخشید که خواستم کمکی بهتون کرده باشم Heart.gif