موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2015، 03:37 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقای عبدالهی کدشو واسه منم میفرستین؟؟
مررررسی

سلام

خانم شریفی عزیز برای شما هم کد 10 تومنی همراه اول رو ارسال کردم.
این 10 تومان رایگانه؟یا 5 تومنوشو باید بدیم؟
(14-01-2015، 03:40 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 03:37 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقای عبدالهی کدشو واسه منم میفرستین؟؟
مررررسی

سلام

خانم شریفی عزیز برای شما هم کد 10 تومنی همراه اول رو ارسال کردم.

یه دنیا ممنون مرررررسی
سلام اگه کد رو گرفتیم همین امروز باید وارد کنیم یا میتونیم نگه داریم؟
سلام

دوستان عزیز من الان با چند تا سیمکارت همراه اول عضو سرویس چونه شدم برای همشون کدی که فرستاده یکی هستش. شما میتونید با کد زیر از هر خط ( همراه اول ) یکبار کد شارژ 10 هزار تومنی همراه اول رو با 5 هزار تومن دریافت کنین.
کد 10 هزار تومنی همراه اول هم کد زیر هستش.فقط تا ساعت 24 امشب مهلت دارین.برای دریافت کد شارژ هم نیاز به شماره کارت بانکی + رمز عبور دوم دارین.

*720*5*3*4647132602#
(14-01-2015، 03:34 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فوتبال لعنتی ایرانسل چطور لعوکنم؟؟؟دارم عصبی میشم

لغو با ارسال MADZ  LAGHV به 737103
دوستانی که مسابقه مدرسه فوتبال(737103) رو نتونستن لغو کنن Laghv  رو به شماره  737103 ارسال کنن حرف اول بزرگ،واسه من که اینجوری لغو شد Cool.gif
(14-01-2015، 03:51 PM)ahmad13000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 03:34 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فوتبال لعنتی ایرانسل چطور لعوکنم؟؟؟دارم عصبی میشم

لغو با ارسال MADZ  LAGHV به 737103

عاغااااا نمیشه بخدا نمیشه اعصاب مارو خورد کرد لفو نمیشه Sad.gif
(14-01-2015، 03:45 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان عزیز من الان با چند تا سیمکارت همراه اول عضو سرویس چونه شدم برای همشون کدی که فرستاده یکی هستش. شما میتونید با کد زیر از هر خط ( ایرانسل - همراه اول - رایتل ) یکبار کد شارژ 10 هزار تومنی همراه اول رو با 5 هزار تومن دریافت کنین.
کد 10 هزار تومنی همراه اول هم کد زیر هستش.فقط تا ساعت 24 امشب مهلت دارین.برای دریافت کد شارژ هم نیاز به شماره کارت بانکی + رمز عبور دوم دارین.

*720*5*3*4647132602#

رضای عزیز فقط با خط همراه اول میشه خرید کرد Tongue.gif Biggrin.gif
سلام آقا رضا من عضو جدیدم اگه لطفی کنید از این کدهای ده تومنی واسم بفرسین ممنون میشم