موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مجی تو پست منو پاک میکنی؟؟؟؟
(14-01-2015، 11:43 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:33 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه فیلدی رو باید پر کنم که شناسه فاکتورم رو بگیرم
فقط قسمت نام فروشگاه و درگاه خرید رو میتونم تغییر بدم

جناب امیر عزیز از قسمت خریدها بخش گزارش تراکنشها قسمتهای از تاریخ و تا تاریخ رو مشخص کن بعدش زیرش نمایش هستش اونو بزن براتون لیست کنه تراکنشها رو.

ممنون متوجه شدم چجوریه
جیزی نمایش نمیده
انگار هیچ خریدی انجام ندادم
اما از پولم کم شده
به هرحال ممنون بابت راهنمایی خوبتون
از مدیران عذر میخوام
لطفا اسپم هارو پاک کنید
Heart.gif Heart.gif Heart.gif
سلام دوستان الان چه خبر این ؟ بحث فیلدا چیه . 
(14-01-2015، 11:58 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8282
اس تبریک و دریافت شارج فرستاده
اما اون قسمت پایینی کدشارژ برام ارسال نشده
راهکاری داره دوستان که برام ارسال بشه

من اشتباهی کردم چون اغلب در پیام دیگری بجز تبریک کد شارژ میومد بعضی کدهای تبریک رو حذف کردم و شماره های شارژ هم همراهش حذف شد. کاش سایتی اون شماره ها که برنده شدیم ذخیره میشد!
ولی اگه پیامهای ایرانسل ناقص ارسال بشه مجددا کاملش ارسال میشه
(15-01-2015، 12:06 AM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:58 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8282
اس تبریک و دریافت شارج فرستاده
اما اون قسمت پایینی کدشارژ برام ارسال نشده
راهکاری داره دوستان که برام ارسال بشه

من اشتباهی کردم چون اغلب در پیام دیگری بجز تبریک کد شارژ میومد بعضی کدهای تبریک رو حذف کردم و شماره های شارژ هم همراهش حذف شد. کاش سایتی اون شماره ها که برنده شدیم ذخیره میشد!
ولی اگه پیامهای ایرانسل ناقص ارسال بشه مجددا کاملش ارسال میشه

فکر میکنم
اگر دوباره به همون شماره اس بدی
کد شارج تکراری(همون قبلی) رو بفرسته
(15-01-2015، 12:12 AM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر میکنم
اگر دوباره به همون شماره اس بدی
کد شارج تکراری(همون قبلی) رو بفرسته

نه متاسفانه چند بار فرستادم و فقط جواب میداد: کاربر گرامی! شما کارت شارژ خود را دریافت کرده اید!
(14-01-2015، 10:30 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا کی اول گذاشت؟دست همگی درد نکنه بابت شارژ

دوتاشو من گذاشتم اون اولیا رو خواهش میکنم گلم قابل نداشت
شماها هنوز دارین در مورد شارژ حرف میزنین؟؟

حرف زدن در مورد اعتبار ممنوع Lightbulb.gif
(15-01-2015، 12:46 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این شارژ همراه اول که گرفتیم امروز لغوم داره؟
چی رو به چی باید بفرستیم؟

chooneh off به 201013
دوستان شارژهایی که گرفتیم تا چه زمانی مهلت دارن استفاده بشن ؟؟؟