موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2015، 03:45 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان عزیز من الان با چند تا سیمکارت همراه اول عضو سرویس چونه شدم برای همشون کدی که فرستاده یکی هستش. شما میتونید با کد زیر از هر خط ( ایرانسل - همراه اول - رایتل ) یکبار کد شارژ 10 هزار تومنی همراه اول رو با 5 هزار تومن دریافت کنین.
کد 10 هزار تومنی همراه اول هم کد زیر هستش.فقط تا ساعت 24 امشب مهلت دارین.برای دریافت کد شارژ هم نیاز به شماره کارت بانکی + رمز عبور دوم دارین.

*720*5*3*4647132602#

آقا رضا یعنی این کد رو با خط همراه اول بگیریم, بعد چطور واسه ایرانسل شارژ میشه؟
(14-01-2015، 03:54 PM)saber11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که مسابقه مدرسه فوتبال(737103) رو نتونستن لغو کنن Laghv  رو به شماره  737103 ارسال کنن حرف اول بزرگ،واسه من که اینجوری لغو شد،لغو کردین اعتبار یادتون نره Cool.gif

فرستادم هنوز اس نیومده اگه لغو بشه بهت یه شیرینی میدم
(14-01-2015، 03:59 PM)Mohsen Makulu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا رضا من عضو جدیدم اگه لطفی کنید از این کدهای ده تومنی واسم بفرسین ممنون میشم

سلام

اگه چند تا سیمکارت همراه اول داری از هر کدوم یکبار میتونی کد شارژ 10 هزار تومنی رو با 5 تومن بگیری

*720*5*3*4647132602#
(14-01-2015، 04:02 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 03:45 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان عزیز من الان با چند تا سیمکارت همراه اول عضو سرویس چونه شدم برای همشون کدی که فرستاده یکی هستش. شما میتونید با کد زیر از هر خط ( ایرانسل - همراه اول - رایتل ) یکبار کد شارژ 10 هزار تومنی همراه اول رو با 5 هزار تومن دریافت کنین.
کد 10 هزار تومنی همراه اول هم کد زیر هستش.فقط تا ساعت 24 امشب مهلت دارین.برای دریافت کد شارژ هم نیاز به شماره کارت بانکی + رمز عبور دوم دارین.

*720*5*3*4647132602#

سلام

ببخشید خانم مینا عزیز این کد فقط مال همراه اوله.فقط با سیمکارتهای همراه اول میتونید کد شارژ 10 هزار تومنی همراه اول رو بگیرید.
با هر خط هم فقط یکبار میتونید از کدی که دادم استفاده کنید.
(14-01-2015، 04:02 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

*720*5*3*4647132602#

سلام
جناب سعید عزیز شما با سیمکارت ایرانسل کدی که دادم رو تست کردین؟
(14-01-2015، 04:08 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

*720*5*3*4647132602#

سلام
جناب سعید عزیز شما با سیمکارت ایرانسل کدی که دادم رو تست کردین؟

من حتی با همون خط همراه اولم که خواستم بگیرم چون عضو چونه نبودم گفت عضو باید بشی تا بتونی شارژ بگیری عضو شدم شارژ داد. بعد رو حساب اینکه بتونم روی خط ایرانسل بگیرم 5 رو فرستادم به 201013 ارسال نشد ولی بازم اومدمو کدو زدم نشد که نشد خطالی فروشگاه میده
(14-01-2015، 04:02 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 03:54 PM)saber11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که مسابقه مدرسه فوتبال(737103) رو نتونستن لغو کنن Laghv  رو به شماره  737103 ارسال کنن حرف اول بزرگ،واسه من که اینجوری لغو شد Cool.gif
فرستادم هنوز اس نیومده اگه لغو بشه بهت یه شیرینی میدم
لغو رو بفرستی یکی،دو ساعت بعد پیام لغوش میاد Cool.gif
رضا شنیدم تو خط همراه اول زیاد داری اگه امکانش برات هست یه چنتا شارژ برام بگیر هزینشو برات کارت به کارت کنم Biggrin.gif Heart.gif
رصامن حسابم پول ندارم Sad.gif
این مشکل نداره که دارین از کارت بانکی استفاده میکنین ؟ Undecided.gif