موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-01-2015، 11:06 PM)دکتر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا قضیه چیه هنوز هم شارژ هست؟

دکتر سلام
بیخیال
(13-01-2015، 10:57 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 10:54 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه کد *720*120# برای چیه ؟

لابد ازین به بعد اپسان میخواد شارژ 120تومنی بده  Biggrin.gif

نه ، این کد رو وارد کردم بعدش نوشت برای ادامه عدد یک رو وارد کنید ، وارد کردم بعدش نوشت از انتخاب شما متشکریم ، میخوام بدونم چی بوده ؟!
سلام و درود به همه
دوستان امروز شارژ ایرانسل بوده؟
میشه کد به من بدید؟
آیا هنوز شارژ میده؟
سپاس از راهنمایی و پاسخ
(13-01-2015، 11:20 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه
میشه کد به من بدید؟
آیا هنوز شارژ میده؟
سپاس از راهنمایی و پاسخ

سلام

جناب مازیار عزیز امشب هم کد همراه اول بوده و هم ایرانسل ولی فکر نکنم دیگه الان برای شما کدها جواب بده.
کد ایرانسل = ارسال OZV MADR به 8282 بعدش ارسال MM 101 به 8282 و برای لغو هم ارسال LAGHV MADR به 8282
کد همراه اول = ارسال عدد 43 به 203060 بعدش ارسال KALKAL به 203060 بعدش پاسخ درست به سه سوال
(13-01-2015، 11:17 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 10:57 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 10:54 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ، این کد رو وارد کردم بعدش نوشت برای ادامه عدد یک رو وارد کنید ، وارد کردم بعدش نوشت از انتخاب شما متشکریم ، میخوام بدونم چی بوده ؟!

اصن از کجا این کدو پیدا کردی ؟
(13-01-2015، 11:21 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 11:20 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه
میشه کد به من بدید؟
آیا هنوز شارژ میده؟
سپاس از راهنمایی و پاسخ

سلام

جناب مازیار عزیز امشب هم کد همراه اول بوده و هم ایرانسل ولی فکر نکنم دیگه الان برای شما کدها جواب بده.

بسیار سپاسگذارم جناب عبدالهی
کد رو یافتم
اما هنوز ارسال نکردم
شانسمو امتحان کنم
شاید داد
البته به صورت عادی در روزهای پیشین که شارژ نمیداد
مطمئنم فقط شارژم رو میپرونه
(13-01-2015، 11:22 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 11:17 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن از کجا این کدو پیدا کردی ؟

همین طوری از روی کنجکاوری زدم !
(13-01-2015، 11:24 PM)maziyar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-01-2015، 11:21 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه
میشه کد به من بدید؟
آیا هنوز شارژ میده؟
سپاس از راهنمایی و پاسخ

سلام

بسیار سپاسگذارم جناب عبدالهی
کد رو یافتم
اما هنوز ارسال نکردم
شانسمو امتحان کنم
شاید داد
البته به صورت عادی در روزهای پیشین که شارژ نمیداد
مطمئنم فقط شارژم رو میپرونه

سلام
لطفا خبر بدید ک گرفتید یا ن، ک بقیه دوستان هم بدونن.
باتشکر
ادمین گوشی نو مبارک باشه
یه شارژ پونصدی بده در راه خدا Biggrin.gif
قاط زده
میگه
عضو نیستی
عضو شو
اس میدم
میگم عضو بودی
دوباره اس بده
ام ام 101 رو هم میفرستم باز داستان و اراجیف بالا رو نطق میکنه Angry.gif