موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سجاد یه علامت تعجبی یه علامت سوالی بزار آدم بدونه سوال میپرسی یا نه??
(16-01-2015، 04:39 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ هست ایرانسل؟

ساعت ۶ بیا معلوم میشه Biggrin.gif
سلام دوستان
شارژ پیش بینی همراه اول واسه بازی ایران و قطر براتون اومد ؟
واسه من که نیومد Sad.gif
(16-01-2015، 04:56 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
شارژ پیش بینی همراه اول واسه بازی ایران و قطر براتون اومد ؟
واسه من که نیومد  Sad.gif

ت 1000 رو بهش بفرست تا کدشو برات ارسال کنه
(16-01-2015، 04:57 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

درسته دوستان عزیزی که دیروز بازی ایران و قطر رو درست پیش بینی کردید الان مسابقه توپ و تور همراه اول کد شارژ رایگان رو میده.
ارسال ت 1000 به 203060
بعد از دریافت کد شارژ همراه اول برای لغو مسابقه توپ و تور همراه اول ارسال TOP OFF به 203060
(16-01-2015، 05:27 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-01-2015، 04:57 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

درسته دوستان عزیزی که دیروز بازی ایران و قطر رو درست پیش بینی کردید الان مسابقه توپ و تور همراه اول کد شارژ رایگان رو میده.
ارسال ت 1000 به 203060
بعد از دریافت کد شارژ همراه اول برای لغو مسابقه توپ و تور همراه اول ارسال TOP OFF به 203060

داداش دمت گرم کد شارژ رو الان گرفتم. Heart.gif
(16-01-2015، 04:39 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ هست ایرانسل؟

داداش مگه روز جمعه روز تعطیل ایرانسل شارژ رایگان میده؟ Huh.gif Undecided.gif
(16-01-2015، 06:08 PM)amir_khan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ هست ایرانسل؟

داداش مگه روز جمعه روز تعطیل ایرانسل شارژ رایگان میده؟ Huh.gif  Undecided.gif

نه - نمی‌ده Biggrin.gif
دوستانی که تازه عضو شدن فکر کنم جام شهروندی هم جایزه رو برداشته من جواب 1 سوال رو زدم دیشب تازه الان بجای کد شارژ سوال دوم رو داده :(
(16-01-2015، 06:16 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که تازه عضو شدن فکر کنم جام شهروندی هم جایزه رو برداشته من جواب 1 سوال رو زدم دیشب تازه الان بجای کد شارژ سوال دوم رو داده :(

برنداشته من امروز یکی گرفتم