موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها این پیام پیش بینی نمیاد که دیر نکرده ؟
(11-01-2015، 03:42 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 03:36 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 03:32 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران برد
ما متنظر شارژیم Biggrin.gif

من نفرستادم  Biggrin.gif

من قبلا دوبار شرکت کردم باختم دیگه شرکت نمی‌کنم  Sad.gif  Angry.gif

من تاحالا شرکت نکردم  Biggrin.gif
(11-01-2015، 03:36 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 03:32 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران برد

من نفرستادم  Biggrin.gif

إإإ
چرا پس؟؟ Huh.gif
مشخص بود که ایران میبره Biggrin.gif
(11-01-2015، 03:52 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران برد

من نفرستادم  Biggrin.gif

إإإ
چرا پس؟؟ Huh.gif

ولش کن همراه اول زیاد برام مهم نیست  Biggrin.gif
(11-01-2015، 03:59 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 03:52 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران برد

من نفرستادم  Biggrin.gif

إإإ
چرا پس؟؟ Huh.gif

ولش کن همراه اول زیاد برام مهم نیست  Biggrin.gif

آها از اون نظر Biggrin.gif
بابا نفسی من نمیدونم دلیلشو.
بچه ها یه سوال??
هرکی از یک سیمکارت فقط یبار توی عمر سیمکارته Biggrin.gif فقط میتونه توی مسابقه توپ و تور شرکت کنه??
بچه ها سرویس های پیامکی همراه اول رو چه ؟جوری باید قطع کنم تبلیغاتی نه آ
(11-01-2015، 04:06 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا نفسی من نمیدونم دلیلشو.
بچه ها یه سوال??
هرکی از یک سیمکارت فقط یبار توی عمر سیمکارته Biggrin.gif فقط میتونه توی مسابقه توپ و تور شرکت کنه??

انگار اینجوریه، منم پرسیدم بچه ها اینجوری گفتن...
(11-01-2015، 04:08 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سرویس های پیامکی همراه اول رو چه ؟جوری باید قطع کنم تبلیغاتی نه آ

ارسال laghv به همون شماره یا کد لغوشو پایینش نوشته
مثلا kalkal off
737601 لغو نمیشه... هر چی هم لغو میفرستم نمیشه