موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2015، 11:48 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:45 AM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:40 AM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737103 تونستین لغو کنین؟؟
من ز زدم 700 گفت مالک سیم کارت باید ز بزنه
حالا چیکار کنم شارژمو همشو خورد Sad.gif

من زنگ زدم 700 لغوش کرد البته مالک سیم خودم بودم

من چرا ز میزنم ۷۰۰ فقط ساز میزنه؟؟؟؟؟؟

ساز سحر عروسیش صبح ها ساز میزنه
سلام دوستان شارژای پونصدی داره شارژ میشه برید بزنید!
(14-01-2015، 12:05 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شارژای پونصدی داره شارژ میشه برید بزنید!

دیروز هم میشد  Cool.gif
(14-01-2015، 11:53 AM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:48 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:45 AM)Meysam Irani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 11:40 AM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737103 تونستین لغو کنین؟؟
من ز زدم 700 گفت مالک سیم کارت باید ز بزنه
حالا چیکار کنم شارژمو همشو خورد Sad.gif

من زنگ زدم 700 لغوش کرد البته مالک سیم خودم بودم

من چرا ز میزنم ۷۰۰ فقط ساز میزنه؟؟؟؟؟؟

ساز سحر عروسیش صبح ها ساز میزنه

خانم شریفی منم سیم از خودم نبود ولی زنگ زدم اطلاعاتمو ک پرسید اطلاعات مالک سیمم رو دادم
اسم و کد ملی و پلاک خونه
من از بابامه ایناشا میدونسسم شمام اگه از اشناست اینکارا بکنید
نه متاسفانه من اصلا نمیدونم بنام کی هست
سلام بر همه ی دوستان...ظهرتون بخیر Heart.gif
(14-01-2015، 12:22 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه ی دوستان...ظهرتون بخیر Heart.gif

سلام مدیر محمد کمکم کن یعنی من نمیتونم دیگه این مسابقه 737103 لغو کنم
این 737103 دوباره دو تا پیام بهم داد
ایرانسگ هم زنگ زدم فایده نداره گریهگریهگریه
(14-01-2015، 12:31 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 737103 دوباره دو تا پیام بهم داد
ایرانسگ هم زنگ زدم فایده نداره گریهگریهگریه

به منم پیام داد چجوری لغو میشه؟!
در قسمت مسابقات ایرانسل متن زیر نوشته میشه:
- 3 هزار کارت شارژ هزار تومانی(مخصوص افرادی که در زمان ارسال پیامک انبوه به عضویت مسابقه درآیند)

خوب اگه قبل از ساعت 18 همون روز عضو مسابقات همون روز بشیم زمان ارسال پیامک انبوه هست!؟
737103 چی بوده اصن؟؟؟