موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها چرا شارژ رایگان همراه اول دیگه نیست؟
(11-01-2015، 11:44 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشبینی بازی ایران بحرین(همرا اول)
گزینه مورد نظر به ۲۰۳۰۶۰
۱ ایران
۲مساوی
۳بحرین
درس بگی شارژ هزاری برا اونا ک تاحالا از پیشبینیا ش نگرفتن

اینکه میگه پیغام ارسالی شما اشتباه میباشد
برای فعالسازی سرویس باید چی بفرستیم؟
(11-01-2015، 12:58 PM)نگار نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها چرا شارژ رایگان همراه اول دیگه نیست؟

شاید چون مث ایرانسل پولدار نیس
مسابقه پیش بینی همراه اول رو شرکت کن ، اگه درست بگی 1000 تومن شارژت میده
(11-01-2015، 01:00 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 11:44 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزینه مورد نظر به ۲۰۳۰۶۰
۱ ایران
۲مساوی
۳بحرین

سلام

خانم رویا عزیز برای یکی از سیمکارتهای منم پیام فرستاد که پیام ارسالی شما اشتباه میباشد که من دوباره عدد مورد نظرم 1 ( برد ایران ) رو فرستادم که این بار درست شد.
(11-01-2015، 01:05 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 01:00 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزینه مورد نظر به ۲۰۳۰۶۰
۱ ایران
۲مساوی
۳بحرین

سلام

خانم رویا عزیز برای یکی از سیمکارتهای منم پیام فرستاد که پیام ارسالی شما اشتباه میباشد که من دوباره عدد مورد نظرم 1 ( برد ایران ) رو فرستادم که این بار درست شد.

مرسی آقا رضا شد Wink.gif
سلام این که میگه یه بار شارژ بیش تر نمی تونید بگیرید، اگه دفعه بعد مسابقه بذاره نمی تونیم بگیریم؟
به امید پیروز ایران در برابر بحرین Heart.gif
زنده و پاینده باد ایـــــران
سلام دوستان
چه خبرا؟
شارژا همیشه ساعت 6 هستن؟
من بی شارژ نمونم!!!
(11-01-2015، 01:35 PM)m.aref نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
چه خبرا؟
شارژا همیشه ساعت 6 هستن؟
من بی شارژ نمونم!!!

سلام. بله شما ساعت 5 تا 6 در این مکان مقدس حضور داشته باشید Biggrin.gif
(11-01-2015، 01:35 PM)m.aref نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
چه خبرا؟
شارژا همیشه ساعت 6 هستن؟
من بی شارژ نمونم!!!

یکار دیگه هم میتونین بکنین عضو ویژه موبایل روز بشین تا در صورت موجود بودن شارژ ادمین براتون اس ام اس بفرسته