موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-01-2015، 12:34 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم گرفتم مرسی, ساعت 18:20 دقه زدم بهم شارژ داد

خواهش گلم 
Wink.gif
شوخی میکنم فاطی، جنبه داشته باش Biggrin.gif
بچه ها این فاطمه بیچاره چه تقصیری داره آخه،ساعت 6 اینجا باشید تا شارژ هم گیرتون بیاد
هرکی میخواد شارژ گیرش بیاد عضو ویژه بشه تا کد ها براش اس ام اس بشه
(14-01-2015، 12:38 AM)pooyanre نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 12:36 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کدو گذاشتم و کسی رو مجبور نکردم که باید شارژ بگیره حالا خودتون چند بار اس دادین به 8282 و شارژتون رفته من مقصر نیستم والا نمیشه به کسی هم خوبی کرد اگه شارژ گیرتون اومده بود که برا مثبت دادن زرنگ نبودین  Undecided.gif

من تاحالا به هرکس شارژم کرده مثبت دادم.
فقط به شما منفی دادم Angry.gif  Angry.gif

من به مثبت شما هیچ احتیاجی ندارم حرف زور میزنین Undecided.gif منم نمیشینم کسی بهم زور بگه Angry.gif
اگه بار اول شارژ داد که هیچی، اگه نداد دیگه بیخیال شین که شارژتونم از بین نره
این یه قانونه بچه ها..
Wink.gif
(14-01-2015، 12:38 AM)pooyanre نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم شما به جای تشکر منفی میدید واقعا آدم تعجب میکنه... Lightbulb.gif
فاطمه عزیز این همه تست کرده و کدی که شارژ میداده رو گذاشته که بقیه هم بزنن و دیگه شارژ دادن و ندادن این کدها به کسی ربطی نداره وشما هم میتونین نزنین.. Wink.gif
ظاهرا بعضی از دوستان زیاد دارن...
خب ایشون کد رو دادن و خیلیا هم استفاده کردن، شما ناراحتی دفعه دیگه نزن، مگه کسی اجبارت کرده!
حالا این همه شب کد دادن گرفتید، ی امشب تموم شده، دیگه اینقدر سروصدا نداره!
(ناگفته نماند ب خودم هم شارژ نداد)
باتشکر از کسانی ک امشب کد دادن.
(14-01-2015، 12:45 AM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ظاهرا بعضی از دوستان زیاد دارن...
خب ایشون کد رو دادن و خیلیا هم استفاده کردن، شما ناراحتی دفعه دیگه نزن، مگه کسی اجبارت کرده!
حالا این همه شب کد دادن گرفتید، ی امشب تموم شده، دیگه اینقدر سروصدا نداره!
(ناگفته نماند ب خودم هم شارژ نداد)
باتشکر از کسانی ک امشب کد دادن.

علیرضا من حالم گرفته شد که چرا به بعضی از دوستان شارژ نداد ولی این آقا با حرفشون بیشتر حالمو گرفت وااقعا متاسفم واسه همچین آدمایی ممنونم از شما اقا علیرضا
لطفا پست اسپم ندید. Lightbulb.gif
و به کسی توهین نکنین. Lightbulb.gif Wink.gif
(14-01-2015، 12:44 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم شما به جای تشکر منفی میدهید واقعا آدم تعجب میکنه... Lightbulb.gif
فاطمه عزیز این همه تست کرده و کدی که شارژ میداده رو گذاشته که بقیه هم بزنن و دیگه شارژ دادن و ندادن این کدها به کسی ربطی نداره وشما هم میتونین نزنین.. Wink.gif
بی غم مرسی  Wink.gif