موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سعید تو چطوری در عرض یک روز شارژ گرفتی؟
اینکه بیشتر از ۱۰۰ امتیاز نمیده هر روز!!!
میگم من برا اولین تراکنش و دریافت ۷۳۳ امتیاز یه شارژ ازاین نرم افزاره گرفتم ولی امتیاز بم نداد!!!
چرا؟
مگ شارژ گرفتن تراکتش حساب نمیشه؟؟
(16-01-2015، 12:30 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید تو چطوری در عرض یک روز شارژ گرفتی؟
اینکه بیشتر از ۱۰۰ امتیاز نمیده هر روز!!!

من قبلا ازش خرید میکردم اما نمیدونستم میتونم با امتیازش شارژ بگیرم واسه اون یه روزه شارژ گیرم اومد
(16-01-2015، 02:07 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم من برا اولین تراکنش و دریافت ۷۳۳ امتیاز یه شارژ ازاین نرم افزاره گرفتم ولی امتیاز بم نداد!!!
چرا؟
مگ شارژ گرفتن تراکتش حساب نمیشه؟؟
امتیازت فردا صبح اعمال میشه
(16-01-2015، 11:54 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-01-2015، 10:23 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من دیروز یه شارژ از 733 با امتیازم گرفتم الان تو پست خودم نمیگنجم همش تقصیر بی بی هست من تازه فهمیدم زودتر نگفتگریهگریه

سعید یه توضیح درباره برنامه و کارایی که انجام دادی تا شارژ بهت داد بده تا بقیه هم بگیرن Wink.gif

مجی ببخشید توانجمن نبودم توضیح بدم الان اومدم دیدم خودت توضیح دادی
(16-01-2015، 11:57 AM)MOJTABA6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این برنامه ی آسان پرداخت هر روز اگه  برید تو برنامش و گوشی رو تکون بدید یا شیک کنید گوشی رو صد امتیاز میده بهتون و با هزار امتیاز میتونید شارژ هزاریبخرید.

لینک dailymobile:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحات برنامه در کافه بازار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو یکی از بچه ها گذاشته بود.
نصب روی آندروید 4.0 به بالا
حجم 3 مگابایت

لینک اولی کار نمیکنه
(16-01-2015، 12:22 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز نحوه شارژ گرفتن از 733 اول نرم افزار رو نصب کنید که دوستان گفتن بعد از نصب شماره تلفن خودتونو جهت ارسال کد فعالسازی به نرم افزار میدین بعد با پیام یه کد برای فعالسازی بهتون میده .بعد کد رو داخل نرم افزار وارد میکنید البته پایین کد یه شماره معرف داره که شماره هرکسی رو که وارد کنید با اولین  تراکنش مالی به اون و خودتون 733 امتیاز میده .واسه امتیاز رایگان هم میرید به منوی  امتیاز گیری و کوشی رو تکون میدید تا دایره پر بشه و صد امتیاز بهتون میده که هر روز یه بار بیشتر نمیده .و بعد از ده روز یه شارژ هزاری یعنی اگه تراکنش  انجام ندی بعد از ده روز یه شارژ میتونی بگیری ولی بار اول اگه یه موجودی از کارتت بگیری 733 امتیاز بهت میده و بعد از 3 روز میتونی یه شارژ هزاری بگیری
سوالی باشه درخدمتم

این برنامه که همون اول گیر میکنه
خطا میزنه

بعدش چجوری میشه سریعتر شارژو گرقت؟؟
دوست عزیز برای سریعتر گرفتن شارژ باید بعد از ثبت نام یه تراکنش مالی انجام بدی مثل خرید شارژ یا موجودی از کارت.بعد اگه کسی نرم افزار رو نصب کنه و شکاره شما رو بع عنوان معرف بزنه 733 امتیاز دیگه می‌گیری و میتونی فرداش 1500 شارژ بگیری
برا من میزنه ناموفق خطای ارتباط با سرور
وقتی شماره همرامو میزنم همون اول کار

حالا باید چکار کرد؟؟
(16-01-2015، 04:01 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا من میزنه ناموفق خطای ارتباط با سرور
وقتی شماره همرامو میزنم همون اول کار

حالا باید چکار کرد؟؟

چک کن ببین گوشیت به اینترنت وصله؟
با ****شکن هم امتحان کن Undecided.gif