موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-01-2015، 04:07 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-01-2015، 04:00 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همراه اول چرا جواب مارو نداد؟؟؟

آقا رضا که گفت
باید ت ۱ (برد ایران ) رو میفرستادی به ۲۰۳۹۷

اخه صبح 203060 و گذاشته بودن بعده بازی اونو دیدم Sad.gif
امروز شارژ ایرانسل نیست؟
(15-01-2015، 04:23 PM)sami-7tan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ ایرانسل نیست؟

ساعت پنج تا شیش مشخص میشه
تواین مسابقه 737865
علی کریمی نمیدونم چکارمیکنه.جوابش چیه میره تو گل؟یانمیره؟جوابش چیه
آقا رضا ممنون از اطلاع رسانیتون
(15-01-2015، 04:28 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تواین مسابقه 737865
علی کریمی نمیدونم چکارمیکنه.جوابش چیه میره تو گل؟یانمیره؟جوابش چیه

معلومه که میره تو گل
داش علی کریمی هستا مگه میشه گلش نکنه Wink.gif
(15-01-2015، 04:15 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-01-2015، 03:32 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبل از 12 ظهر عدد 1 رو به 203060 فرستادم حالا چراا نوشته ت رو با یک فاصله و گزینه مورد نظر ارسال کنید!

سلام

دوست عزیز من 3 ساعت پیش گفتم که ت 1 ( برد ایران ) رو به 20397 ارسال کنید تا جوابش زود بیاد.متاسفانه امروز 203060 یا جواب نمیداد یا دیر جواب میداد.بهتره برای پیش بینی بازی های بعدی مسابقه توپ و تور همراه اول از شماره 20397 استفاده کنید.

سلام، ممنون من چون همراه اول تا حالا مسابقاتش شرکت نکرده بودم 1 رو به همون 203060 فرستادم و بعد رفتم بیرون و برگشتم ظاهرا هم فوتبال هم پیش بینی تموم بوده و پیامش هم دیر اومد. انشاله دفعات بعد :)
سلام ، درمورد آسان پرداخت میشه توضیح بدید من قبض ها رو از آسان پرداخت پرداخت میکنم چیکار کنم باید عضو شیم ؟؟! راهنمایی میکنید منم بتونم امتیاز جمع کنم شارژ بگیرم.
وقتی برنامش رو نصب کنی نوشته امتیاز گیری اونو بزن بعد میخ‌اد گوشی تکون بدی تا صد امتیاز بهت بده
هر بیست چهار ساعت هم یه بار بیشتر نمیشه
کارای دیگه هم میتونی باهاش انجام بدی مثل پرداخت قبض و خرید شارژ
شب جمعه اس
جا داره یادی کنیم از همه ی بن شدگان از جمله ۰۲۱۲
اگه دوس داشتین یه صلوات هم نثار روح رفتگانتون کنین