موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اره میده اما نمیدونم چرا به خط اول من نداد فکر کردم کلا نمیده.مرسی پروا
(10-01-2015، 05:38 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود شارژ 20 دی
ارسال ozv jam به 8282
2 دقیقه بعد از اومدن جواب
ارسال JM 101 به 8282

Heart.gif

درود -
اکنون یا 6 ؟
(10-01-2015، 05:40 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2015، 05:38 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود شارژ 20 دی
ارسال ozv jam به 8282
2 دقیقه بعد از اومدن جواب
ارسال JM 101 به 8282

Heart.gif

اینو خانم پراوا گذاشت داداش Biggrin.gif

مطمینی خانومه؟ تو پروفایلش نوشته آقا Biggrin.gif
من که کد و گذاشتم ولی توجه داشته باشین آقا هستم صرفن جهت اطلاع . په ره وا اسم کردیه اسم یه منطقه ی سر سبزه .  Biggrin.gif
(10-01-2015، 05:47 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که کد و گذاشتم ولی توجه داشته باشین آقا هستم صرفن جهت اطلاع . په ره وا اسم کردیه اسم یه منطقه ی سر سبزه .  Biggrin.gif

مرسی از توضیحاتت،روشن شدیم Biggrin.gif
(10-01-2015، 05:47 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی خوب شد گفتی مرسی آقا پراوا Biggrin.gif
چرا کد 500 هفته قبل جواب نمیده اما کد چند روز پیش شارژ شد Sad.gif
شارژ 1000 تومانی ایرانسل تست شده خودم سه تا گرفتم ارسال 1 به 1500 بعد هم JM 101 به 8282 اعتبار فراموش نششششششه Biggrin.gif Wink.gif
(10-01-2015، 05:55 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا کد 500 هفته قبل جواب نمیده اما کد چند روز پیش شارژ شد Sad.gif

دایی جون خودتو ناراحت نکن،پیش میاد دیگه Biggrin.gif
شاید اونی که جواب نداده از اون کدایی هست که کلا مشکل داره
(10-01-2015، 06:01 PM)asad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 1000 تومانی  ایرانسل تست شده خودم سه تا گرفتم ارسال 1 به 1500 بعد هم JM 101 به 8282  اعتبار فراموش نششششششه Biggrin.gif  Wink.gif

لطفا کد تکراری نزارید اینو آقای پراوا گذاشتن اعتبار به ایشون تعلق داره Tongue.gif