موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کدام تیم الان رکورد دار تعداد قهرمانی تو جام ملت های آسیا هست  
عربستان
ژاپن
ممنون شارژ داد Heart.gif
(14-01-2015، 08:29 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عربستان
ژاپن

نباید به اینجا برسه لغوش کن
(14-01-2015، 08:30 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 08:29 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عربستان
ژاپن

نباید به اینجا برسه لغوش کن

به من که نداد Sad.gif
ادمین کجاست
من دلم گرفته
یکی رسیدگی کنه
مدیرای محترم رسیدگی کنید Sad.gif
مگه این مسابقه قرار نبود شارژ 5000 تومنی بده،پس کو؟!!!
(14-01-2015، 08:35 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5000 تومن؟ Confused
گیر آوردی به ما هم بگو Wink.gif
(14-01-2015، 08:36 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 08:35 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5000 تومن؟  Confused
گیر آوردی به ما هم بگو  Wink.gif

اون شب میداده  Wink.gif
(14-01-2015، 08:37 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-01-2015، 08:36 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5000 تومن؟  Confused
گیر آوردی به ما هم بگو  Wink.gif

اون شب میداده  Wink.gif

عجب آدمایی Biggrin.gif
یکی خبر نداد Sleepy.gif
سلام
فکر میکنی میتونی شکستم بدی؟ یک کشور انتخاب کن و به سوالاتم جواب بده. اگر نتونستم درست حدس بزنم شارژ10هزارتومان برنده میشی. حتی اگر درست حدس زدم هم تو قرعه کشی جایزه یک عدد گوشی Iphone 6 – 16 Gشرکت داده میشی.
1- آیا کشوری که انتخاب کردی در قاره آسیاست؟
1) بله
2) خیر
شماره گزینه موردنظرت رو ارسال کن
لغو با ارسال LAGHV SHEKAST به 737110
هر سؤال: 120 تومان

اینم هست ولی من نمیدونم میده یا نه