موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منم خواستم بگم فاطمه عصبانی میشود،فیلم امشب سینما ها Biggrin.gif
یا مثلا فاطمه نینجا می شود Biggrin.gif
انصافا تست کردن کدا خیلی دردسر داره،فاطمه هم زحمت کشیده.تو تست کردن ممکنه شارژ خود آدم هم بپره،واسه خودم پیش اومده
(14-01-2015، 12:53 AM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم خواستم بگم فاطمه عصبانی میشود،فیلم امشب سینما ها Biggrin.gif
یا مثلا فاطمه نینجا می شود Biggrin.gif
انصافا تست کردن کدا خیلی دردسر داره،فاطمه هم زحمت کشیده.تو تست کردن ممکنه شارژ خود آدم هم بپره،واسه خودم پیش اومده

بخدا حتی امشب 500 تومن شارژ خودمم رفت ولی خوشحال میشم از خوشحالی بچه های انجمن نمیدونستم یکی به سر من اینجوری میاره  Sad.gif
(14-01-2015، 12:51 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا پست اسپم ندید. Lightbulb.gif
و به کسی توهین نکنین. Lightbulb.gif  Wink.gif

سلام بی غم جان امیدوارم که سالم و سلامت باشی.

به بچه ها بگو تبلیغ فیلم های سینما رو هم نکنن Tongue.gif
دوستان, شما باید قوی باشین.نباید با یه گلایه میدون رو خالی کنین.
من هم امروز کلی خسارت دیدم و ضرر و زیان امروز رو دیر یا زود از حلقوم ایران ول می کشم بیرون Angry.gif
فقط یه خواهش دارم.این که کدها رو روی صفحه فیس بوق آپ نکنین که به بکس انجمن حد اقل برسه و ما متحمل ضررهای کلان نشیم Wink.gif
بی غم جان که اومدی پاسخای منو پاک کردی. فقط من اسپم دادم که پاک کردی؟
خدایی!!!!!
این همه اسپم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من اشتباه نکردم Ali ZyXEl.
فقط بخاطر admin گذشتم Dodgy.gif
(14-01-2015، 01:04 AM)pooyanre نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی غم جان که اومدی پاسخای منو پاک کردی. فقط من اسپم دادم که پاک کردی؟
خدایی!!!!!
این همه اسپم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز بقیه پیام ها اسپم نیست و پست ها تشکر از فاطمه هست به خاطر گذاشتن کد برعکس پست های شما. Wink.gif
و اینکه ما کسی رو مجبور نکردیم که از کدایی که گذاشته میشه استفاده کنن گذاشتیم که دوستان دوست داشتن بزنن.
من خودم از این کدی که امروز گذاشته شد شارژ گرفتم و درست بوده.
لطفــا کمک کنید pin همراه اولم مسدود شد میگه puk رو وارد کن میزنم میگه پین جدید .. هرچی میزنم میگه کد نادرست است..... چیکار کنم Exclamation.gif چیـکار کنم ؟؟
(14-01-2015، 01:11 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفــا  کمک کنید pin  همراه اولم مسدود شد  میگه puk  رو وارد کن میزنم میگه پین جدید .. هرچی  میزنم  میگه کد نادرست است.....  چیکار کنم Exclamation.gif   چیـکار کنم ؟؟

پین جدید رو هر چی خواستی میتونی بزنی
میزنم میگه دوباره پین جدید رو بزن وقت تائید میگه نادرست....
فاطمه جون مرسی بابت کد امشبHeart.gif