موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-01-2015، 07:11 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:10 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:08 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif برید به زندگی‌تون برسید شارژ نیست Biggrin.gif

میخوای اعتبار منفی بگیری  Biggrin.gif

خب نیست دیگه اونیم که هست واسه قبله همه گرفتن کد تکراری می‌ده  Biggrin.gif حقیقت تلخه؟  Tongue.gif
یهو دیدی شارژ  اومد مثل ائنشب من گفتم نیست بعدش اومد اعتبار منفی هم گیرم اومد  Biggrin.gif
ننننننننه کد نیست
مسابقه جام شهروندی:
5. تو سفته م باید موعد پرداخت، مشخص بشه؟
9. بله، عندالمطالبه هم هست
10. نه، نیازی نیست
0. از کجا بدونم!

گزینه مورد نظرت رو با یک فاصله بعد از JS ارسال کن.مثال:
JS 10
*
پریدن از روی سوال 50 امتیاز داره
دوستان بگید جوابشو
(11-01-2015، 07:17 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جان آروم تر پاک کن  Biggrin.gif شارژ نیس که  Biggrin.gif

پست بی ربط نذارید لطفا Heart.gif خواهش کردم - تا نه ما چیزی پاک کنیم نه شما ناراحت بشید برای بحص عمومی به تاپیک گفت و گو مراجعه کنید
0212 این آقا رو من محروم کردم اونم 2 هفته بی ادبی کرد و اسپم داد اخطار هم دادم بهش گوش نکرد...لطفا فقط در مورد شارژ ایرانسل و همراه اول صحبت کنید مرسیLightbulb.gif
بچه ها مطمئند کد شارژ نیست !؟
اخه خیلی کاربران و مهمان ان هستن !
(11-01-2015، 07:19 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مطمئند کد شارژ نیست !؟
اخه خیلی کاربران و مهمان ان هستن !

تا الان که نبوده شاید بیاد Undecided.gif
(11-01-2015، 07:11 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب نیست دیگه اونیم که هست واسه قبله همه گرفتن کد تکراری می‌ده  Biggrin.gif حقیقت تلخه؟  Tongue.gif

دادا میشه اونایی که واسه قبله رو بگی؟ من نگرفتم قبلیا رو.
اگه شماها بزنین کد شارژ تکراری میده؟ Huh.gif
(11-01-2015، 07:21 PM)hiddenmafia_007 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادا میشه اونایی که واسه قبله رو بگی؟ من نگرفتم قبلیا رو.
اگه شماها بزنین کد شارژ تکراری میده؟  Huh.gif

ozv shahrv به 8282 و پاسخ به فقط سوال اول و سپسJS 777   به 8282 
(11-01-2015، 06:59 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 06:56 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای 0212 محروم شد!!! Confused
محروم نشد اخراج شد ناموسن چرا؟ Confused

هر کاری دلش میخواد میکنی هر بی احترامی دلش میخواد میکنه به حرف هیچ کسی هم گوش نمیده با این همه احترامی که براش گذاشتم ولی ... Lightbulb.gif