موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان همراه اول - ایرانسل جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام بچه ها.همراه اول امشب برای مسابقه بارسلونا و اتلیتیکو شارژ پیشبینی گذاشته یا نه؟
یه مدت کد شارژ وارد نکن خطط از مسدودی در میاد
(11-01-2015، 07:06 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:05 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:04 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمک کنه چرا میگه شما مسدود شدید  Undecided.gif  یکی به دادم برسه... بچهاااا

خطط مسدوده

چجوری چرا؟ من فقط الان اومدم شارژ کنم!! چکار کنم شیدا خانم

نمیدونم حتما یه کد شارژ رو سه بار اشتباه وارد کردی
(11-01-2015، 07:07 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا چقدر؟ شارژ لازم داشتم ای وای من Confused
(11-01-2015، 07:07 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:06 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:05 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:04 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمک کنه چرا میگه شما مسدود شدید  Undecided.gif  یکی به دادم برسه... بچهاااا

خطط مسدوده

چجوری چرا؟ من فقط الان اومدم شارژ کنم!! چکار کنم شیدا خانم

نمیدونم حتما یه کد شارژ رو سه بار اشتباه وارد کردی

زنگ بزن 700 برات درستش میکنن
نه ه ه ه ه ه ه ه
نگو این حرفوگریهگریهگریه
(11-01-2015، 07:08 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:07 PM)Ali ZyXEl نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا ۱۲ شب
(11-01-2015، 07:10 PM)fatemeh_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-01-2015، 07:08 PM)امیر رجائی زاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif برید به زندگی‌تون برسید شارژ نیست Biggrin.gif

میخوای اعتبار منفی بگیری  Biggrin.gif

خب نیست دیگه اونیم که هست واسه قبله همه گرفتن کد تکراری می‌ده  Biggrin.gif حقیقت تلخه؟  Tongue.gif
(11-01-2015، 07:08 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم 24 ساعته
ناراحتی نداره رمز شارژتو بده من وارد کنم برات خط به خط کنم Biggrin.gif Biggrin.gif
امشب کد نیست؟